• Ново
Нурисон Камала Модерна Мароканска Бела Сина Боја 2'2 7'6 Област Килим

Нурисон Камала Модерна Мароканска Бела Сина Боја 2'2 7'6 Област Килим

Оценка на клиентот:
DEN 3163.04

Износ
Залиха

Со своите разиграни племенски дизајни на килими, прекрасни ресни и трендовски палети на бои, колекцијата на килими Камала од Нурисон ќе ги трансформира дури и најобичните соби во нешто извонредно. Стручно се наѕираше моќта за едноставна нега, супериорна облека и извонреден изглед и чувство, овие динамични дизајни прекрасно се вклопуваат во разновидна внатрешна interiorетика. Графички сино-бел дизајн со племенски допир на овој сложено дизајниран тепих е лесен и привлечен начин да додадете секојдневен талент во секоја просторија. Моќта се наѕираше за долго абење и ниско одржување, овој тепих од областа Камала од Нурисон обезбедува суптилна боја и текстура и опуштена атмосфера за секој ентериер. Свилен кадифен куп со финиш со реси. Лесно чистење и одржување на самото место. Идеален за умерени сообраќајни области како спални соби или дневни соби. Напредно моќ разбој изградба за одлична вредност и квалитет. Килим рампа препорачува. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Карактеристики

Производи во категоријата

tkrady Бања Килим Куче Забава Врата Мат Добредојдовте Влез Анти Лизгање Внатрешна Гумена Врата Мат За Влезната Врата Бања Градина

DEN 2.00

Производот вклучува : 1x Тепих Широк Спектар На Употреба : Нашите Душеци За Врати Се Широко Користени Во Д

Црно Злато Растение Лист Површина Килими Гроздобер Луксузни Златна Банана Лист Мека Перат Тепих Тапацир килим Со Не-Лизга Поддршка

DEN 6399.84

€Големина : 60 "x96" / (150*240cm) , овој премиум килим е уметнички изработен за да ја разубави секоја дневна соба

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Индустриски Модерен Модар Патлиџан Виолетова Површина Килими, 4 '6'

DEN 2.33

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Во Средината На Векот Модерни Килими Од Виолет

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.