• Ново
Средно Високи Женски Фустан Сини Полиња Дизајнерски Принт Со Долг Ракав Квадратен Врат Принцеза Сече

Средно Високи Женски Фустан Сини Полиња Дизајнерски Принт Со Долг Ракав Квадратен Врат Принцеза Сече

Оценка на клиентот:
DEN 512.00

Износ
Залиха

Светилиште Дизајни Ексклузивни! Овој Прекрасен Сино Полиња Дизајнер Печати Принцеза Сече Фустан е омилен партија! Елегантен Слинки, во Сини Полиња слинки ткаенина во црна боја со убава завршница за печатење, паѓа во дизајн на сечење со принцеза. Краток ракав, Долг Ракав или без ракави, е на врвот на здолниште со целосен проток со неверојатен дизајн. Достапно во прилагодливи должини Од МАЛИ ДО ХХ-Долги во големини sm med lg xl 0x 1x 2x 3x 4x 5x 6x 7x 8x & 9x! Мерењата на должината се земаат од врвот на рамото надолу. Моделите и боите се само приближни и ќе се разликуваат од парче до парче поради големината, компјутерскиот монитор и многу бои. * Произведено во САД • * Бренд : Светилиште • • Слинки ткаенина. • Машина за перење. За да обезбедите соодветно вклопување, ве молиме земете ги вашите мерења и споредете со табелата со големини подолу. Мерењата секогаш се земаат неиспружени**. Приближна Принцеза Намалување Мерења : . Мала Должина= 46". Стандардна Должина=50/52". Висока Должина= 56"". Екстра Висока Должина= 60". -. СМ : Градите : 28 " - Колковите(appx) : 42". МЕД : Градите : 32 " - Колковите(appx) : 46". LG : Градите : 36 " - Колковите(appx) : 50". XL : Градите : 40 " - Колковите(appx) : 54". 0x : Градите : 44 " - Колковите(appx) : 58". 1x : Градите : 48 " - Колковите(appx) : 62". 2x : Градите : 52 " - Колковите(appx) : 66". 3x : Градите : 56 " - Колковите(appx) : 70". 4х : Градите : 60 " - Колковите(appx) : 74". 5x : Градите : 64 " - Колковите(appx) : 78". 6х : Градите : 68 " - Колковите(appx) : 82". 7х : Градите : 72 " - Колковите(appx) : 86". 8х : Градите : 76 " - Колковите(appx) : 90". 9х : Градите : 80 "- Колковите(appx) : 94 " Изработени Од Елегантна Мазна Луксузна Мрсна ткаенина, Во големина На Дизајнер На Сини Полиња, Фустан Со Принцеза, мала тежина, растеглива принцеза исечена со квадратно деколте и тркалезни рабови. Приближни Мерења На Сечењето На Принцезата : : Висока Должина= 56"Мерења : 0x : Градите : 44" - Колкови (appx) : 58 " ве Молиме проверете ги мерењата пред купувањето. Машинско перење-Гордо направено во САД Од Вредни Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дозволете Макси, секојдневни фустани за жени, лето, Сина, Женска Секојдневна Секси Мода Летен Гроздобер Принт Оглавник Вратоврска

DEN 607.84

Женски Секојдневен Секси Мода Лето Гроздобер Печатење Оглавник Вратоврска Вратоврска Одморалиште Дол�

Ауео Вечерни Наметки За Жени Свечени, Зимски Свечени Фустани За Женски Муслимански Ислам Чиста Боја Летен Вентилативен Фустан

DEN 1279.84

Женски Муслимански Ислам Чиста Боја Летен Вентилативен Фустан Со Долги Ракави Абаја Можеме да гарантир

Женски Макси Фустан Со Долги Ракави Полкат Точка Плус Големина Течен Бохо Појас Кафтан Долг Фустан Гроздобер Фустан До Подот

DEN 1.00

★★★★★ ★★★★★ ★★★★★ Женски Летен Фустан Бохо Маица Со Кратки Ракави Фустан Бебешка Кукла Возбуду�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.