• Ново
Женски Фустан Плус Големина Фустан Контраст Боја Забелешка Печатење Врзан Преден В Врат Висок Струк Линија Миди Фустан

Женски Фустан Плус Големина Фустан Контраст Боја Забелешка Печатење Врзан Преден В Врат Висок Струк Линија Миди Фустан

Оценка на клиентот:
DEN 479.84

Износ
Залиха

Големина : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 САД : 10 Биста : 120cm/47. Големина : XXXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 САД : 12 Биста : 125cm/49.Сезона : Winter Зима Пролет Лето Пол : Женскиокација : Секојдневна, свадба,забава, одмор, улична облека,коктел, секојдневен живот.18 "Должина : 102cm/40. Нега на облека : машинско Перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба.28 "Должина : 96cm/37. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Ултра Лесен И Мек Материјал : сигурно би го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате . Повод : Секојдневна,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Карактеристики : Мека Ткаенина : овој женски долг фустан е изработен од врвен памучен материјал, пријателски за кожата, близок, мек и удобен за носење.Полиестер, Тип На Спандекспатерн : Печатен Стил : Лежерна должина на Шорцеви : Редовно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Тенок Стил Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 Компјутерски Кратки Совети : .34 "Должина : 92см/36. Носете го и ќе бидете полни со шарм!Нега на облека : машинско Перење препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило .

Карактеристики

Производи во категоријата

Куче шепа печатено полите неправилно копче со долг ракав О-врат маица плус големина женски врвови облечени обични кошула пуловер

DEN 367.84

2022 Кучиња Печатено печатено полите Неправилно копче со долги ракави Овратот плус маица со големина Мож�

Женски Мода Паѓа Рамо Лабава Долги Ракави Џемпер Фустан Плетени Фустан Трендовски Опремени Плус Големина Есенски Фустани

DEN 319.68

Женски Мода Паѓа Рамо Лабава Долги Ракави Џемпер Фустан Плетени Фустан 1.Карактеристики : Секојдневен, Д

Летни Фустани За Жени Замав За Печатење Во Боја На Вратоврска Секојдневен Цветен Фустан Фустан Со Кратки Ракави Мини Фустан

DEN 0.67

ВратоврскаБоја За Печатење Замав Обичен Летен Цветен Фустан Краток Ракав Женски Фустан мини Фустан инф

Женски Летен Макси Фустан Секси Фустани За Женски Женски Летен Секојдневен Фустан А-Линија Замав Обични Партиски Фустани Замав

DEN 239.84

Идеи за совпаѓање : сандали, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи.Секојдневен фустан, совршен

Ауео Фустани Надвор Од Рамо За Жени, Женски Летен Секојдневен Фустан V Вратот Краток Ракав Фустан За Печатење Лабава Фит Боемска

DEN 463.84

1 Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.2 Стилскиот и моден

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.