• Ново
Luxpaper # Редовни коверти, 1 2, Авон Брилијантно бело, 500 пакувања

Luxpaper Редовни коверти, 1 2, Авон Брилијантно бело, 500 пакувања

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

#10 Редовни коверти (4 1/8 x 9 1/2) во 24lb. Класичен постелнина Авон Брилијантно бело се светло бели, разноврсни коверти со ткаена постелнина текстура. Совршено за испраќање проверки, фактури, букви, лични писма, изјави и директна пошта. Овие коверти со врвен квалитет се запечатуваат со навлажлива лента за лепак што се наоѓа на внатрешноста на задниот дел. Ако барате совршени #10 редовни коверти за кој било настан или деловна употреба, редовните коверти #10 се совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Големина : 4 1/8 x 9 1/2. Боја : Авон Брилијантно бело. Количина : 500/пакет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.