• Ново
Luxpaper # Редовни коверти, 1 2, чад сива, 1000 пакет

Luxpaper Редовни коверти, 1 2, чад сива, 1000 пакет

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Бр Влажната лента лоцирана на внатрешноста на задниот дел од задниот дел и се конструирани од мазни, издржливи 80lb. Чад луксузен фонд. Ако барате совршени коверти, редовниот плик #10 е совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на копчето Yellowолта "Додај во количката " сега! Големина : 4 1/8 x 9 1/2. Боја : Чад сива. Количина : 1000/пакет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.