• Ново
Пакет на фацетирани LED C жолти светилки за замена на Божиќ

Пакет на фацетирани LED C жолти светилки за замена на Божиќ

Оценка на клиентот:
DEN 268.16

Износ
Залиха

Карактеристики на производот : Заврши : Транспарентна боја : Големина на жолта сијалица : C7 E-12 Никел база UL одобрена за внатрешна/надворешна употреба од 120 волти .65 Watts Осветлете го вашиот простор со овие LED светилки за замена што донесуваат искра на вашиот декор. Идеално за роденден и која било друга посебна пригода. UL наведен за внатрешна/надворешна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.