• Ново
Женски Печати Обична Блуза Лабава Лабава Маица Тркалезен Врат Елек Без Ракави Блузи Црна

Женски Печати Обична Блуза Лабава Лабава Маица Тркалезен Врат Елек Без Ракави Блузи Црна

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

КАЗКСД Женски Печати Обична Блуза Лабава Лабава Маица Тркалезен Врат Елек Без Ракави Блузи Црна. * Ве молиме Наведете Го Водичот За Големина Обезбеден Од Нашите Слики За Детали за Производот .Материјал : Памук,Полиестер,Spandex Colors : Black Size : Xxxlssleve Должина : краток Ракав тип на Јака : како што е прикажано во pictures Style : Женски Блузи,Женски Маици, Женска Блуза, Мода, Мода, Повеќекратно Совпаѓање со Фармерки, Здолништа, Панталони, Хеланки, така натаму.Должина : Редовна Пригода : Секојдневна, Секојдневна, Работна Сезона : Лето, Пролетно Перење : Рачно перење во ладна вода, закачување или сушење; вклучен е пакет За машинско перење : 1 Компјутерски Женски Врв. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : овие женски врвови се направени од мек и дише 52% Памук,42% Полиестер, 6% Спандекс со растеглив, обезбедувајќи удобност и издржливост за секојдневно носење. Дизајн : Со ласкав врат и уникатни ракави, женските маици се совршени за додавање стил во вашата секојдневна гардероба. Ракавите на врвовите за жени се фит и женствени, обезбедувајќи удобно вклопување што нема да ви се вози во пазувите. Карактеристики : женски блузи, женски врвови секојдневни, преголеми маици за жени, основни блузи за жени, блузи за жени секојдневни, летни врвови за жени, женски врвови со кратки ракави, основни лабави маици, женски маици против вратот, летни кошули за жени, ласкави блузи за да се скрие стомакот, женски блузи и врвови мода, дамски блузи и блузи, кошули со кратки ракави за жени, женски летни врвови, жени блузи и врвови облечени. Појавување : Спарете ги Овие Маици со вашите омилени тексас шорцеви или фармерки за лежерен изглед кој е совршен за лето. Тие исто така изгледаат одлично со здолништа, хеланки или џогери за удобна, но стилска облека. Повод : Без разлика дали извршувате работи, лежите дома или се среќавате со пријателите, овие маици и блузи се доволно разноврсни за секоја пригода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зеуар Плус Големина Летни Врвови За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Летни Обични

DEN 255.84

Мода Женски Лето VВратот Повик Чипка Крпеница Солидна Caims Блуза Врвот Карактеристики : 1.Карактеристики :

Маици Со Долги Ракави За Жени Божиќни Кошули Паѓаат Секојдневни Врвови Блуза Зимски Кошули Туника Врв Против Вратот Маици Обични

DEN 1.00

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 38,50" См / 15,16" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 64см / 25,20" Големина : М Биста : 102см /

Fsqjgq Женски Летен Фустан Шифон Блузи Жени Мода Цврст Т Обичен Фустан Со Врвен Ракав Летен Возбудлив Врат Женски Долга Кошула

DEN 1.33

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : цврст Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Дол�

Графички Маици Со Кратки Ракави За Жени Летни Секојдневни Љубовни Принтови Со Срце Маица За Вратот Што Дише Лабави Фит Блуза

DEN 2.67

?????Добредојдовте ВО БРКЕВИ ????? ♡Време на испорака : 714 дена ♡Забелешка : ♡Како да ја изберам нејзината г

Попуст Модни Кошули За Жени Врвови За Сончоглед Графички Принт Основна Облека За Жени Пуловер На Вратот На Екипажот Блуза Со

DEN 1.00

големина : М Биста : 100см / 39 Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот Нега на обл�

Дндкилг Женски Кошули И Блузи Тенок Фит Екипажот Вратот Преголеми Маици За Жени Клиренс Должина На Лактот Ракав Графички Летни

DEN 2.00

Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина Дндкилг Жени 3 / 4 Ракав Екипажот Вр

Глуварче графички џемпери за жени обични долги ракави тркалезни врвови на вратот врвови лабави вклопени основни памучни блузи

DEN 271.84

Добредојдовте на ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

Женски Маици Летни Врвови За Жени Облечени Секојдневни Маици Туника Со Кратки Ракави За Хеланки Блузи Слатки Маици Со Маснотии

DEN 3.00

。 ◕‿。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шо

Блузи За Жени Блузи За Женско Слободно Време Врвови Со Кратки Ракави Усна Печатење Смешно Бејзбол Печатење Врвови На Вратот

DEN 1.00

Женски Слободно Време Врвови Со Кратки Ракави Усна Печатење Смешно Бејзбол Печатење Врвови На Вратот Н�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.