• Ново
Хоксмл Женски Блузи, Летен Клиренс Женски Секси Цветни Врвови За Печатење Обични Маици Шифон Блуза Врвови Со Долги Ракави

Хоксмл Женски Блузи, Летен Клиренс Женски Секси Цветни Врвови За Печатење Обични Маици Шифон Блуза Врвови Со Долги Ракави

Оценка на клиентот:
DEN 175.84

Износ
Залиха

[Пакет Вклучувајќи] 1*Кошули Врвови за жени.Мека ткаенина со малку растеглива, дише за носење.Класичен дизајн на Вратот О/В, кошули со кратки ракави.1"големина : xl биста : 120см/47. Женската маичка за кампување е едноставна, но енергична, покажете го вашиот шарм.5" должина : 72см/28. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам(Забелешка : Табелата Со Големини Не е наша големина) информации За Производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Шифонстил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenена табела со Блузи : Големина : S биста : 108см/42.7" должина : 74см/29. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите/описот на производот пред да нарачате за да бидете сигурни дека одговара. Удобни печатени/цврсти врвови за маици, новини смешни кошули врвни жени. На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми и сл.1" [премиум ткаенини]ова лето Врвови За Жени Е Направен од висококвалитетен материјал.1" Должина : 73см/28.0" Должина : 78cm/30. Овие смешни врвови се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, навистина ќе им се допаднат. [Префект Натпревар]женски симпатична повик краток ракав, женски пролет лето-fall маица лесно пар со другите.7"Големина : Л Биста : 116см/45. [Дизајн]кошули за жени . Оваа женска Маица е погодна за различни типови на тело.Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите.5"Големина : xxl биста : 124cm/48. Удобно и има добар дел. Предложете рачно / машинско перење ладна вода, сува рамна, а не белило.7"Големина : Xxxxl биста : 136cm/53. [Повод]оваа блуза кошула за жени се многу погодни за секоја пригода, особено за датира, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор одмор, патување, забави, концерт, спорт, кафе кафе, салата, итн. одлично За Забава,Секојдневен,Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Предлог за перење : рачно миење ладно и закачување суво. Совршен подарок за Денот На Мајката, Роденден, Карневал, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година итн. Женски Струже Блуза, Работна Униформа Врвот Медицински Сестри Туника Униформа Клиника Негувател Заштитна Облека Блузи, Пуловер, Блузи, Дуксер, Маица, Уникатен и симпатичен дизајн.8" должина : 76cm/29.

Карактеристики

Производи во категоријата

Квертју Женски Блузи Ракави Полиестер Предна Вратоврска Против Вратот Туника Кошули Жени Долги Секси Блузи За Жени Плус Големина

DEN 1.67

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Ракав : 37см / 14.57" Рамо : 40см / 15.75" Должина : 68см /

Подплуг Женски Летни Врвови, Женски Обични Кошули Со Едно Рамо Лажна Јака Цветен Принт Мода Лабави Врвни Маици, Портокалова

DEN 3.00

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Зимски Есенски Маици За Жени Обични Врвови V-Јака За Вратот Боја На Светки Со Долги Ракави Преклопете Ја Папочната Блуза Маица

DEN 1.00

Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.57" Големина : Л САД : 8 ВЕЛ

Блузи дакијан За Жени Дозвола Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Обичен Долен Врв Женски Врвови Клиренс

DEN 271.84

Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Повик Дното Врвот Карактеристики : 1.Прави да и

Корашан Моден Женски Фустан, Женски Летен Моден Исечок Без Ракави Фустан За Забава Со Шлиц На Половината, Фустани За Жени

DEN 287.84

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

Женски Врвови Пет Четвртини Ракави Надуени Ракави Вратот На Екипажот Врвна Шифон Лабава Текстура На Цвеќе Секојдневна Кошула

DEN 231.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 35см / 13.78" Должина : 67см / 26.38" Големина : �

Scyoekwg Женски Кардигани Мода Удобен Долг Ракав Класичен Еднобоен Кардиган Aut Секојдневен Капут Блуза Врвна Облека Лубеница

DEN 1.33

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Женска Јакна Зимска Fall Секојдневни Лабави Удобни Палт

Јиселк Едноставен Стил Женски Пад Облека Секојдневен Екипаж Вратот Ракави Туника Блузи Трендовски Цврст Памук Шарени Пријатни

DEN 1.00

Добредојдовте Во Јеселк!➤➤➤ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете за "Yyeselk" бренд за облека и купување на тоа, "Продаваа

Ганфанкп Плус Големина Женски Врвови Со Долги Ракави, Женски Модни Секојдневни Лесни Маици Со Кружен Врат Печатени Пуловери

DEN 559.84

Добредојдовте во продавницата за облека на брендот" Ганфанкп" Можете да најдете какви било женски модни

Женски Блуза Цветни Бохо Блузи Обични Летни Копчиња Деколте Кошули Блузи Долги Ракави Лабави Шик Елегантни Кошули Блузас Мујер

DEN 239.84

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" ракав : 50cm / 19.69" Рамо : 44cm / 17.32" Должина : 64cm / 25.20" Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рака�

Фјофпр Жените Паѓаат Облека Кардигани За Жени Плус Големини Со Ракави Цветни Печати Кимоно Кардиган Шифон Прикријат Обични Лесни

DEN 255.84

25 " тоа е совршено совпаѓање, разиграна секојдневна, но трендовска look : XXXXXГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА

Кавеитл Женски Кошули, Обична Женска Јака Вратот Летен Секси Џебен Градиент Печатење Обичен Женски Врв Со Долги Ракави Повеќебоен,

DEN 303.84

Обичен Женски Превртен Врат На Вратот Летен Секси Џебен Градиент Печатење Обичен Женски Врв Со Долги Ра

Виемилав Женски Дневен Елка Печатење Екипажот Вратот Маица О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет

DEN 287.52

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 1

Стамзод Плус Големина Блузи За Жени Мода Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Блузи

DEN 3.00

Мода Жени Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Врвовикаракт

Акихол Кошули За Жени Летни Женски Блузи Облечени Секојдневни Маици Со Врат Против Вратот Врвови Со Возбудливи Ракави Летна

DEN 1.67

Женска Лабава Лежерна Крпеница Без Ракави Издлабена Чипка Против Пуловер На Вратот Маица Женска Маица �

Ајолани Твојата Мајка Кошула Жени Летен Градиент Печатење V-Вратот Редовни Жени Ден На Месецот Печатени Кратки Ракави Врвот

DEN 287.84

мама кошули за жени мајка облека мама да биде подароци мама кошула плус партија блузи мама кошула јужна

Whlbf Женски Врвови Клиренс Под $ Големина Големи, Женски Врвови Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза

DEN 1.67

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата пр�

Женски Ретро Дуксер За Ноќта На Вештерките, Женски Врвови Со Долги Ракави Дуксери На Екипажот Пуловер Обични Широки Кошули За

DEN 2.00

so облечете го нашиот дуксер, бидете храбри да бидете вистинско јас и запознајте го долгоочекуваното јас

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.