• Ново
Женски Кошули Секојдневна Кошула Со Долги Ракави Симпатична Графичка Екипа Вратот Трендовски Пуловер Мода Лабава Фит Блуза Блузи

Женски Кошули Секојдневна Кошула Со Долги Ракави Симпатична Графичка Екипа Вратот Трендовски Пуловер Мода Лабава Фит Блуза Блузи

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

ЖЕНСКИТЕ кошули БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови. Можете лесно да изберете една за да ја спарите со вашите омилени фармерки, хеланки или шорцеви. Овие кошули ќе додадат прскање боја на есенските денови. Класична и едноставна, КОШУЛА БРКЕВИ е нешто што секој треба во својата гардероба, направена од мек материјал, одржувајќи ве удобно и мода во текот на целиот ден. Има опуштено вклопување,што е идеална опција за fall, пролет, зима. Инструкции за перење И Совети За Големина : Машина за перење/Рачно перење со слични бои, со ладна вода, не пеглана или избелена на висока температура. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата лево пред да ја поставите вашата нарачка. Сите бои беа лесни за облекување. Суштинско Значење За Секоја Мода Жени Или Девојка. ?Материјал : оваа кошула со Долги ракави е изработена од ткаенина погодна за кожата и дише,мека и удобна,што ве тера да блескате во толпата. ?Натпревар : Совршено за спарување со вашите тексас шорцеви,панталони,здолништа,фармерки и хеланки.Овој врв, во комбинација со слаби фармерки и спортски чевли, ќе направи да изгледате многу живо и спортски. ?Прилики : овој врв е погоден за носење за шопинг,работа во канцеларија,забава, училиште и секојдневен живот.Тие се одлични подароци за девојка, сопруга, мајка, ќерка или вашите најблиски кои би сакале да ја подобрат удобноста за нивниот живот. ?Водич за големина : нашата големина Се Азиски Големини, а не стандардна големина НА САД, која е многу помала од големината НА САД. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Таму можеби 1-3 см отстапување во различни големини.Една или две големини нагоре предложени. ?Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Соодветни Комплети За Женска Стабилна Облека Женска Плус Големина Мода Ново Копче Јака Маица Долги Ракави Цвет Печатени Обични

DEN 271.84

Женска Плус Големина Мода Ново Копче Јака Маица Долги Ракави Еднобојни Обични Врвовиспроверете Ја Табе

Женски Плус Големина Удобен Плисиран Полите Замав Врвот Дозвола Гроздобер V Вратот Кошули Вратоврска Боја Фустан Трендовски

DEN 335.84

Нашиот тим е посветен на обезбедување на најдобра можна услуга.45" Должина : 85см / 33 бреми блузи за жени ос�

Смихоно Женска Мода Основни Маици Маици Флеш Трансферот Краток Ракав Женски Блузи Тропски Пејзаж Печатење Маици Трендовски Летна

DEN 367.84

мода v вратот плисирана блуза кошула fall 2023 fall облека 2023 v вратот fall кошула топ жени мода 2023 кошула жени мо�

Дакијан Клиренс Кошули За Жени Жени Печатење Писма Кошула Со Кратки Ракави Обични Блузи Блуза Жени Плус Големина Блузи Клиренс

DEN 1.33

Женски Писмо Печатење Краток Ракав Кошула Обичните Блузи Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Голе�

Usmixi женски врвови на плажа лесен модно копче плус големина џеб маици лето секојдневен цветен принт v-врат блуза светло сина

DEN 1.67

Декорации на 4 ти јули / 4 јули Декорации / јули четврти / 4 јули Облеки за жени / 4 ти јули Декорации / Четврт�

Моите Нарачки Цветни Блузи За Жени Кошули За Жени Маргаритки Плус Големина Врвни Ленени Кошули За Жени Женски Обични Блузи Плус

DEN 255.84

●Секојдневни Прилики И Натпревар} оваа елегантна блуза е одлична за плажа / Секојдневна / Забава / Шопин�

Женски Симпатична Графички Краток Ракав Блузи Лето Повик V Вратот Кошули Тинејџерка Стилски Мека Пријатна Лабава Фит Маици Блузи

DEN 286.24

ЖЕНСКИТЕ кошули БРКЕВИ доаѓаат во широк спектар на стилови Можете лесно да изберете една за да ја спари�

Усмикси Женски Врвови Печатење Со Букви Со Букви V-Вратот Маици Со Кратки Ракави Летен Ден На Мајката Лабави Удобни Кошули Блузи

DEN 271.84

19 "Ракав : 19 : Мала Биста : 97см / 38.Лабавата маица ќе тече кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.