• Ново
Timegard Жените Пролет Повик Печатени V-Вратот Фенер Долги Ракави Копчиња Пуловер Блуза Кошула Привлече Назад Кратки Врвови, Жолта, XXXL

Timegard Жените Пролет Повик Печатени V-Вратот Фенер Долги Ракави Копчиња Пуловер Блуза Кошула Привлече Назад Кратки Врвови,

Оценка на клиентот:
DEN 431.84

Износ
Залиха

Жените Пролет Повик Солидна И Печатени V-Вратот Фенер Долги Ракави Копчиња Пуловер Блуза Кошула Привлече Назад Кратки Врвови. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Обични Врвови,Долги Ракави,Хеџинг,Цврсти и Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, пролетна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот печатен дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : . Сезона : Aut/Пролет/Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст И Печатен. Јака : V-Вратот. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвот. Натпревар-совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима.Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави, клубови и состаноци.Ќе добиете комплименти кога ќе ја носите оваа кошула. Удобно и Меко-врвовите на резервоарот се многу удобни за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите. Основен Стил-Одличен За совпаѓање со јакна ,панталони, здолништа, шорцеви, блејзери, кардигани.Додадете го овој основен основен врв во вашата гардероба за да се меша и да одговара без напор во сите сезони!. Повод-Совршен За секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Нега на облека-Рачно Перење/Машинско Перење Well.It лесно се мие и виси суво.Ве молиме погледнете ја табелата со големини под Описот на Производот пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Боја За Појавување На Печатење Обична Мода Копче За Вратот На Екипажот Три Четвртини Ракави Маица Блуза Блузи Женски

DEN 0.33

Женски Боја Појавување На Печатење Повик Мода Екипажот Вратот Копчетри Четвртина Ракав Маица Блуза Блу

Женски Еластични Врвови Кошули Со Ракави Отворен Преден Кардиган Тинејџерка Туника Пеперутка Кардигани Мека Удобна Надворешна

DEN 303.84

Големина : ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 132см / 51.JGGSPWM Е Професионален Моден Бренд Кој с

Дианли Женски Блузи И Блузи Облечени Плус Големина Копче Надолу Ладно Рамо Симпатична Маици Кошули Лето Мермерни Печати Краток

DEN 415.84

Едноставниот дизајн го прави мода засекогаш ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : .Лабавата маица ќе тече кога одите и ќ�

Дијанли жени 4 јули Американско Знаме Сончоглед Печатење V Вратот Кратки Ракави Врвови Широки Се Вклопуваат Лабава Фит Патриотска

DEN 256.80

Дијанли женски 4 јули Американско Знаме Сончоглед Печатење V Вратот Краток Ракав Врвови Широки Се Вклоп�

Женски Маици Мал Клиренс Женски Летен Лабав Пуловер Печатење Кружен Врат Краток Ракав Врвен Краток Ракав Кружен Врат Горна Кошула

DEN 2.67

Женски Летен Лабав Печатење Со Пуловер Со Кружен Врат Со Краток Ракав Врв Со Краток Ракав / Кошула Кара�

Женски Мода Чипка В-Вратот Маица Блуза Дами Лето Повик Лабава Основни Блузи Забелешка Ве Молиме Купете Една Големина Поголема

DEN 431.84

Женски Чипка VВратот Маица Блуза Дами Лето Повик Лабава Основни Врвови ве Молиме проверете Ја Табелата �

4 јули Блузи За Женски Кошули Копче Со Кратки Ракави Надолу По Американското Знаме В - Вратот Врвови Обични Лабави Кошули Блуза,

DEN 1.67

93" ракав : 24.54" Ракав : 23.86" должина : 70см / 27.17"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 112cm / 44.75" ра�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.