• Ново
онхуон женски обичен лабав кружен врат долг ракав сончоглед печатење врвна блуза маица

онхуон женски обичен лабав кружен врат долг ракав сончоглед печатење врвна блуза маица

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Женски Обичен Лабав Круг Вратот Долг Ракав Сончоглед Печати Врвот Блуза маица ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Специфичност на предметотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 150~200гр (С-3ХЛ) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧЕ Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S90cm/35.43"38cm/14.96"55cm/21.65"63cm/24.80"M96cm/37.80"40cm/15.75"56cm/22.05"64cm/25.20"L100cm/39.37"42cm/16.54"57cm/22.44"65cm/25.59"XL104cm/40.94"44cm/17.32"58cm/22.83"66cm/25.98"XXL108cm/42.52"46cm/18.11"59cm/23.23"67cm/26.38"XXXL112cm/44.09"48cm/18.90"60cm/23.62"68cm/26.77"Size : SBust : 90cm/35.43"Shoulder : 38cm/14.96"Sleeve : 55cm/21.65"Length : 63cm/24.80"Size : MBust : 96cm/37.80"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 56cm/22.05"Length : 64cm/25.20"Size : LBust : 100cm/39.37"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 57cm/22.44"Length : 65cm/25.59"Size : XLBust : 104cm/40.94"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 66cm/25.98"Size : XXLBust : 108cm/42.52"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 67cm/26.38"Size : XXXLBust : 112cm/44.09"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 68cm/26.77" женски летни врвови. шорцеви за жени. женски шорцеви.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Блузи, Маици И Блузи Екипажот Вратот Мета Модни Ракави Средна Должина Женски Пролетни Врвови Печатени Обични Женски Блуза

DEN 287.84

Што добивате : 1xwomenени Врвови ✿Функција : екипажотвратот, средна должина ракави, печатење, контраст боја

Женски Летни Врвови V Вратот Краток Ракав Ребрести Слаби Пуловер Култури КОШУЛИ Y2K Излегување Трендовски Маици Туника Блуза

DEN 255.84

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30дневна гаранција за квалит

Атинеток Женски Летни Врвови Модно Копче Неправилен Полите Лесни Туника Кошули V-Вратот Краток Ракав Градиент Печатење Обични

DEN 0.67

ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : : Мала Биста : 96см / 37 надвор од врвовите на рамената за жени / женски блузи и блузи ф�

Ајолани Твојата Мајка Кошула Жени Летен Градиент Печатење V-Вратот Редовни Жени Ден На Месецот Печатени Кратки Ракави Врвот

DEN 287.84

мама кошули за жени мајка облека мама да биде подароци мама кошула плус партија блузи мама кошула јужна

Смихоно Женски Модни Копчиња Основни Маици Намалена Јака За Превртување V Кошули За Вратот Слободно Време Удобни Лежерни Женски

DEN 2.00

женски кошули со кратки ракави лесни секојдневни врвови женски блузи заоблени жени тенки летни врвови �

Корашан Моден Женски Фустан, Женски Летен Моден Исечок Без Ракави Фустан За Забава Со Шлиц На Половината, Фустани За Жени

DEN 287.84

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

Маици За Жени Секојдневен Моден Дуксер За Вратот На Екипажот Врвен Цветен Модел На Печатење Маица Со Долги Ракави Врвна Блуза

DEN 0.67

08" Рамо : 54см / 21 Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 109см / 42.Пол : Женска Прилика : Дневен, Се

Летна Маица Со Кратки Ракави За Жени Обични Копчиња V Вратот Лабави Врвови Удобни Памучни Ленени Цветни Печатени Блузи Кошули

DEN 239.84

Оваа ткаенина за кошула со кратки ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски

Tdoqot Женски Блузи Облечени Секојдневни-Туника Блузи Со Долги Ракави Удобни Лабави Екипажот Вратот Женски Есенски Кошули Беж

DEN 1.00

Овој есенски женски врв е изработен од мека ткаенина погодна за кожата која е удобна за носење Ова ќе би�

Ганфанкп Плус Големина Женски Врвови Со Долги Ракави, Женски Модни Секојдневни Лесни Маици Со Кружен Врат Печатени Пуловери

DEN 559.84

Добредојдовте во продавницата за облека на брендот" Ганфанкп" Можете да најдете какви било женски модни

Преголем Дуксер За Жени Плус Големина Модна Жена Есенски Маици Со Долги Ракави Печатење Со Качулка Џебови Блуза Врвови Топло

DEN 559.84

Карактеристики : Секојдневни Врвови,Џебови,Печатење,Качулка,Секојдневна Облека ,Долг Ракав,Стилски и м�

Блузи дакијан За Жени Дозвола Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Обичен Долен Врв Женски Врвови Клиренс

DEN 271.84

Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Повик Дното Врвот Карактеристики : 1.Прави да и

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.