• Ново
Мек слез Женски Памучен Лен Со Долги Ракави Основна Маица Ревер Вратот Копче Надолу Блуза Блузи

Мек слез Женски Памучен Лен Со Долги Ракави Основна Маица Ревер Вратот Копче Надолу Блуза Блузи

Оценка на клиентот:
DEN 275.68

Износ
Залиха

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Памук Лен Долги Ракави Блузи,.Плус Големина Туника Блуза Кошула,Одмор Плажа Врвот Маица Модел Тип : Памук Лен,Цврст,Обичен,Лабава,Долги Ракави Ракав Стил : Долги Ракави Боја : Розова,Жолта,Зелена,Темносина,Црна Големина : С М,Л,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5 XLSeason : Пролет,Aut,Fall,Зимски Материјал : 65% Полиестер+35% Памучни Прилики : Секојдневен,Патувачки,Одмор,Забава,Одмор На Плажа ,Шопинг Дали Носат,Училишна Облека Карактеристики : 1.Моден дизајн со памучна постелнина ,долги ракави,Секси ,v-вратот ви покажуваат посебно, ви дозволуваат повеќе да се релаксирате и удобно.2.Карактеристични Секси Жени Врвови со памучен ленен материјал прават уживајте во целата удобност3.Шармантна стилска Маица одговара на повеќето девојки или женибелешки : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите.3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина.Вклучен пакет : 1 х Памучни Ленени Врвови Моден дизајн Со памучна постелнина ,долги ракави,Секси ,в-вратот ви покажуваат посебно, ви дозволуваат повеќе да се опуштите и удобно. Карактеристични Секси Жени Врвови со памучен ленен материјал прават уживајте во целата удобност. Шармантна стилска Маица одговара на повеќето девојки или жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зодгу Женски Туника Блуза Блузи За Трендовски Зделки Тренингот Брод Вратот Маици Лабава Фитнес Плажа Опуштена Секојдневна Блуза

DEN 287.84

Зодггу Женски Туника Блуза Блузи за 2023 Година Трендовски Зделки Тренингот Брод Вратот Маици Лабава Фит�

Усмикси Слатки Врвови За Жени Градиент Печатење Маици Со Кратки Ракави Со Врат Летни Секси Крпеница Од Тантела Издлабена Лесна

DEN 351.84

: Мала Биста : 88см / 34 : Средна Биста : 94см / 37.Продавница за царинење, Под Продавница за Облека од 10 долари, К

Зима О Вратот Топлинска Женска Долна Облека Дебел Дуксер Блуза Жени Крпеница Божиќна Екипа Вратот Топ Женски Термална Долна

DEN 287.84

Што добивате : 1пц Жени Врвови Материјал : Памук Овој Лесен, блузи е За Оние Удобни денови! Удобно и пријат

Јумилове Жени Лето Лежерно Шупливо Копче В - Врат Печатена Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски Краток Ракав Врвот Женски Улична

DEN 239.84

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 23см / 9,06" Должина : 68см / 26,77" Големина : М Биста : 104см / 40,94"

Tdoqot Женски Блузи Облечени Секојдневни-Туника Блузи Со Долги Ракави Удобни Лабави Екипажот Вратот Женски Есенски Кошули Беж

DEN 1.00

Овој есенски женски врв е изработен од мека ткаенина погодна за кожата која е удобна за носење Ова ќе би�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.