• Ново
Cyrus жени без ракави мешани медиуми врвот

Cyrus жени без ракави мешани медиуми врвот

Оценка на клиентот:
DEN 227.84

Износ
Залиха

Малку е од сè со мешаниот медиум на Сајрус, кој има летна силуета без ракави. Пријатното плетено тело е обележано со печатено полите за забавен, привлечен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на вратот со лажичка. Без ракави. Печатено полите. Плетено тело. Тело : 100% полиестер; ТРИМ : 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Topенски без ракави од Сајрус.

Карактеристики

Производи во категоријата

Виемилав Женски Дневен Елка Печатење Екипажот Вратот Маица О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Маица Печатени Цвет

DEN 287.52

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 1

Маици Женски Графички Ноќта На Вештерките, Жени Паѓаат Модни Врвови Ноќта На Вештерките Печатени Скриј Стомачна Туника Симпатична

DEN 239.84

so облечете го нашиот дуксер, бидете храбри да бидете вистинско јас и запознајте го долгоочекуваното јас

Женски Маици Секојдневни Нови Елегантни Литературни И Уметнички Ретро Печатење Обична Памучна Маица Врвни Женски Женски Кошули

DEN 2.67

48" Должина : 64см / 25.66" должина : 67см / 26.35" ракав : 21см / 8.38"големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 бист

Женски Врвови Вратоврска Боја Печатење На Екипажот Кошули Со Кратки Ракави Секојдневен Пуловер Со Лабаво Вклопување Лесни Туники

DEN 0.33

Добредојдовте Во Продавницата Meeto Time ✮Ние нудиме различни попусти и нудиме 30дневна гаранција за квалит

Женски Ретро Дуксер За Ноќта На Вештерките, Женски Врвови Со Долги Ракави Дуксери На Екипажот Пуловер Обични Широки Кошули За

DEN 2.00

so облечете го нашиот дуксер, бидете храбри да бидете вистинско јас и запознајте го долгоочекуваното јас

Телисое Плус Големина Жени Цветни Бохо Копчиња Надолу Кошули Ролна Ракав Блузи V Вратот Обична Работа Блузи Плажа Одмор Туника

DEN 303.84

Тип На Шема : Цветни Печатени, V Вратот, Навивам Ракав Боја : Црна,Сива,Црвена,Жолта,Бела,Кафе,Сина, Розова

Зимски Есенски Маици За Жени Обични Врвови V-Јака За Вратот Боја На Светки Со Долги Ракави Преклопете Ја Папочната Блуза Маица

DEN 1.00

Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.57" Големина : Л САД : 8 ВЕЛ

Стамзод Плус Големина Блузи За Жени Мода Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Блузи

DEN 3.00

Мода Жени Мода Краток Ракав Круг Вратот Денот На Независноста Печатени Маица Блуза Лабава Врвовикаракт

Женски Кошули Со Краток Ракав Тркалезен Врат Леопард Принт Опуштени Фит Блузи Летни Зделки Летни Маици Едноставно Шик Слободно

DEN 244.64

Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 час

Јумилове Жени Лето Лежерно Шупливо Копче В - Врат Печатена Маица Holiday Одмор Одмор Трендовски Краток Ракав Врвот Женски Улична

DEN 239.84

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 23см / 9,06" Должина : 68см / 26,77" Големина : М Биста : 104см / 40,94"

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.