• Ново
Левмја Шорцеви За Жени Плус Големина Дозвола Лето Модни Жени Обични Лабави Шорцеви Еластична Половината Летни Џебови Печатење Панталони

Левмја Шорцеви За Жени Плус Големина Дозвола Лето Модни Жени Обични Лабави Шорцеви Еластична Половината Летни Џебови Печатење

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Модни Жени Обични Лабави Шорцеви Еластични Половини Летни Џебови Печатење Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Печатење,Еластичен Струк,Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони.2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено.4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони .5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен,секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Декорација : Џебови Стил : Секојдневен,Моден,Удобен : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони шорцеви за жени; машки шорцеви; женски шорцеви; моторџиски шорцеви жени; Шорцеви; Тренингот Шорцеви Жени; Шорцеви Мажи; Фитнес Шорцеви Жени; жан шорцеви; Жан Шорцеви Жени; Пливање Шорцеви Жени; Тренингот Шорцеви; Салата Шорцеви За Мажи; Атлетски Шорцеви за жени; моторџиски шорцеви; карго Шорцеви За Мажи; трчање шорцеви За Жени; Салата Шорцеви;Кошарка шорцеви. Брзо сушење : лесна, дише, ткаенина што ја отстранува влагата ја отстранува потта и ве одржува ладни во секој спорт. Шевовите со рамни брави го намалуваат триењето и ја зголемуваат удобноста,набиено меѓуножје за поголема слобода на движење. Погоден за сите движења, женските спортски шорцеви се класични со прст од делфин и визуелно издолжени нозе. ✦Натпревар : Овие шорцеви се совршени со кратки ракави, со прекумерна големина, обични маици за пријатен изглед, додека ги носите со тенок елек или спортски градници, тоа им остава на луѓето кул впечаток, Заработете му ги очите. Различната колокација ви носи поинакво расположение. Повод : Совршен За разни фитнес во теретана или на отворено сите сезони. Одбојка, трчање, велосипед, бејзбол, кошарка, фудбал, тренинг со тегови итн. Најдобрите Подароци За Жените. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Предна Прошетка Дами Мини Панталони Широка Нога Кратки Жешки Панталони Еластичен Струк Летни Шорцеви За Плажа Дневна Широки

DEN 307.04

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа,Шорцеви Со

Женска Тренерка За Сончање Секојдневна Облека Долги Ракави Копче Надолу Кошула Кардиган Блузи + Еластична Половината Дневна

DEN 847.84

Женски Шорцеви Во Собата, Шарени / Еднобојни Долги Ракави Кошула Со Еластична Половината Шорцеви Летна �

нсендм Шорцеви За Жени Со Спанде Шорцеви Женски Искинати Тексас Шорцеви Среден Пораст Потресени Жан Шорцеви Растегливи Кратки

DEN 367.84

Сезона : Четири сезони Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : 90% Памук+10% Полиестер Тип на

InLeife шорцеви за жени модни жени кратки печатени тесни високи половини џеб еластичност спортски половина шорцеви панталони

DEN 2.33

Модни жени кратки печатени тесни џеб со висока половината, еластичност, спортски половина шорцеви пант�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.