• Ново
Collectionе женски жени, Rebbel Sling назад, зашилени станови на пети

Collectionе женски жени, Rebbel Sling назад, зашилени станови на пети

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Становите на Rebbel од колекцијата Journee ќе ви го дадат тој храбар изглед додека ја зголемувате вашата самодоверба на патот. Со нивниот шик сатенски материјал, лента за трескање на грбот, детални детали на Rhinestone и зашилен пети, тие ќе ви дадат совршена комбинација на стил за да ве одведат насекаде. Како бонус, нивното затворено затворање и лизгање на нозете ќе ги остави нозете удобно додека сте надвор и околу. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.