• Ново
Без граници Фуксија Кроко микро ранец

Без граници Фуксија Кроко микро ранец

Оценка на клиентот:
DEN 422.24

Износ
Залиха

Овој микро ранец ќе се истакне во која било толпа! Постојат прилагодливи ленти што можат да се стилизираат два различни начина, како крст и ранец. Синџирот, лентите и светлата боја на фуксија додаваат голема вредност без граници Fuchsia Croco Microce Rank.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ниуер Женски Чанти За Рамо Прилагодлив Ремен Дневен Ранец Рачка Повеќенаменски Ранец Училиште Со Голем Капацитет Слатки Мулти

DEN 303.84

Спецификации : t Gender : Жени, Дамиt Color : Црна Пеперутка, Млечна Крава, Зебра, Леопард Печатење, Шарени Пеперу

Санвиглор Дами Дневен Ранец Ранец Против Кражба Стп Кожни Торби За Рамо Мулти Џебови Работа Ретро Горната Рачка Повеќенаменски

DEN 1.33

Спецификации : t Gender : Жени, Дамиt Color : Црвена, Темносина, Црна, Виолетова, Кафеава, Бела, Зелена, Светло Син�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.