• Ново
Глонме Дами Мото Моторџиски Капут Потсмеваат Вратот СТП Кожна Јакна Еднобојна Облека Жени Гроздобер Кардиган Јакни Мода Долги Ракави Алкохол 4XL

Глонме Дами Мото Моторџиски Капут Потсмеваат Вратот СТП Кожна Јакна Еднобојна Облека Жени Гроздобер Кардиган Јакни Мода Долги

Оценка на клиентот:
DEN 767.84

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Мото Моторџиски Капут, Надворешна Облека Јакна Тип На Шема : Еднобојна, Патент, Копчиња Боја : Црна, Црвена Вино, Кафе, Камила, Светло Розова (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% PU кожен Деколте : Лажен Ѓердан : Исечена Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Оваа женска јакна изработена од 100% стп кожа. Вештачката кожа е мека за допир и целосно обложена што ја прави удобна за носење.2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Затворање на предниот патент и манжетни со патент од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Јакна Палто (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мото Моторџиски Капут За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Трендовски Јакна. Материјал-100% Стп Кожа. Женските Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина, Која Е Топла и Пријатна, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Зима. Дизајн - Женската Секојдневна Јакна Мото Моторџиски Капут Има Потсмевачки Врат, Преден Патент, Акценти Со Навртки, Цврста Боја, Вештачката Кожа Е Мека За Допир и Целосно Обложена Што ја Прави Удобна за Носење. Повод-Женското Мото Моторџиско Палто Е Одлично за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Пар Јакна Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дианли Кардигани За Жени Трендовски Зимски Еднобојни Плетени Џемпери Со Долги Ракави Џебна Кардиганска Јакна Долги Кардигани

DEN 399.84

Дианли Кардигани За Жени Трендовски Зимски Еднобојни Плетени Џемпери Со Долги Ракави Џебна Кардиганск�

Водоотпорни Јакни За Женски Кревет Со Долги Ракави Женска Лежерна Јакна Зимска Мода Топла Цврста Реверзибилна Заптивка За Палто

DEN 530.24

Сезона : Винтергендер : Жени, Тинејџерки Должина На Облека : Обичнаматеријал : Должина На Полиестерски Ра

Зимски Капут За Жени-Топла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен Патент Долги Ракави Морнарица

DEN 1177.12

Зимско Палто Фиторон За ЖениТопла Удобна Јакна Со Качулка Цврста Надворешна Облека Маичка Со Целосен П�

Глоквис Дами Отворена Предна Облека Миди Долги Мантили Елегантни Широки Coови Палта Ракав Волнена Јакна Светло Розова XL

DEN 399.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женствен Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна За На

Плус Големина Костим За Капење Прикријте Стабилна Облека Женска Мода Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна

DEN 956.64

Женски Моден Секојдневен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна Палтокарактеристики : Печатени,

Пајл Дами Јакна Еднобојни Палта Од Грашок Врат На Ревер Долг Coов Капут Отворен Преден Ракав Надворешна Облека Зимски Мантил

DEN 1.33

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардига�

Женски Кардигани, Модерен Кружен Врат Со Долги Ракави Цветна Печатена Јакна Врвни Лесни Кардигани За Жени Зелена Големина Л

DEN 633.44

Модерен Врат Со Кружен Ракав Цветен Печатен Кардиган Јакна Врв За Жени Зелена Големина Л (САД : 8) кардига

Фимкаул Женски Џемпери Од Кардиган Зимски Есенски Обични Врвови Со Долги Ракави кошула Со Качулка Топла Волна Памучна Надворешна

DEN 399.84

Големина : С Големина НА САД : 46 Велика Британија Големина : 810 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 136 Ракав : 64 Должина

Мијаилима Женски Кардиган Џемпери Обични Врвови Кардиган Џемпери За Жени Зима Fall Долг Ракав V-Вратот Отворен Преден Слој Жолта

DEN 0.33

20" Големина : L Биста : 104cm / 40.54" Должина : 62cm / 24.80" Рамо : 42cm / 16.52"Shoulder : 46cm / 18 Јакни за жени,кардиган џемпери за

Женска Бомбер Јакна Фустан Обичен Отворен Преден Капут Fall Мода Печатена Лесна Надворешна Облека Со Полн Патент Со Џебови Црна

DEN 607.68

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

Зимски палта за жени со аспиратор кратко надолу елек целосен патент елек модерна долга цврста боја гроздобер надворешна облека

DEN 431.68

Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 102cm / 40.16 '' Рамо : 39cm / 15.35 '' Должина : 92cm / 36.22 '' Големина : XL

симоидни Женски Фау Крзнени Палта И Јакни-Секојдневен Божиќ И Денот На Благодарноста Мода Нови Задебелени Подароци За Жени Топол

DEN 2.33

симоид 2022 Женски Палта И Јакни Од Вештачко Крзно Секојдневна Мода За Божиќ И Денот на Благодарноста Нов

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.