• Ново
Женски Пешкир Завиткајте Бањарка Туш Завиткајте Наметки Со Џеб Прилагодлива Наметка и Лента ЗА Глава НА Лицето С-2ХЛ

Женски Пешкир Завиткајте Бањарка Туш Завиткајте Наметки Со Џеб Прилагодлива Наметка и Лента ЗА Глава НА Лицето С-2ХЛ

Оценка на клиентот:
DEN 620.16

Износ
Залиха

Кавел Женска Обвивка За Туширање за да ви обезбеди НЕЗАМЕНЛИВА УДОБНОСТ. Без оглед на ладниот или топол ден, останете удобни и пријатни во текот на целата година. Оваа луксузна наметка за завиткување на телото е што треба да ја носите по пливање или туширање, може да го направи вашето тело нула притисок, суво-брзо и да се одржува удобно. Нашата женска ултра-абосорбентна наметка за завиткување на телото од микрофибер е префектна за бања, туш, спа, теретана, студентски дом, базен, сауна, патување и друго време за одмор. Незаменлива Удобност : Оваа Женска Обвивка за Туширање е изработена во врвна ткаенина 85% Полиестер + 15% Најлон за да ви обезбеди Здрава, екстра мека И супер кадифен абсорбента Спа Обвивка за Тело. Дизајниран со 2 широки ремени за рамо, не грижете се случајни лизгања. Појавување на лентата за глава на лицето, кога нега на лицето може да ја задржи косата назад за да го измие лицето или да престане течноста да капе во очите и на лицето. Силно велкро затворање и Издржлива еластична лента што се протега за прилагодливо и удобно вклопување. Силен широк и долг велкро обвивката никогаш не се лизга или паѓа. Страничниот џеб (4 "х 6") за ситници, удобен за држење телефон, шминка и други работи. Луксузна Облека За Завиткување На Телото : Совршена За бања, туш, спа. Погоден за теретана, студентски дом, базен, сауна, патување и друго време за одмор. Оваа абсорбента ткаенина со фротирни јамки овозможува наметката да апсорбира вода за совршено миење и брзо сушење. Убав подарок за пријател или семејство што го сакате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Базиреј Долна Облека За Жени Жени Секси Свила Кимоно Облекување Бебешка Кукла Чипка Долна Облека Појас Бања Облека Ноќна Облека

DEN 351.52

Големина : С Биста : 68~84см / 26,8"~33,1" Половината : Бесконечна Големина : М Биста : 72~88см / 28,4"~34,6" Половината : Бе�

Бебе Биди Мое Мајчинство Нега Ноќница Без Ракави И Испорака Наметка, Наметка За Нега, Породилна Наметка, Ноќна Тоалета За Жени

DEN 2.67

Еластичното деколте овозможува лесен пристап до доење Достапни во две големини, s / M И L / XL, нашите наметк

Женски Кимоно Сатенски Наметки Со Долги Ракави Облека За Спиење Кратка Бањарка Дневна Облека Невеста Забава Свиленкаста Деверуша

DEN 1.33

Големина : И Наметка Половината : 7075см / 27,529,5" Биста на Наметка : 8894см / 3437" Должина На Наметка : 91см / 35,8"Голе

Кајануо Божиќни Пижами За Расчистување На Семејството Божиќни Принтови Женски Пижами Родител-дете Топол Божиќен Комплет Печатени

DEN 351.84

???Кајануо Божиќни Пижами За Расчистување На Семејството Божиќни Принтови Женски Пижами РодителДете То�

Nуалај Дами Ноќна Облека В Долна Облека За Вратот Цврста Боја Кардиган Наметка За Спиење Ракав Жени Широка Обична Лабава Чипка

DEN 367.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Долна Облека Облека За Спиење Чипка Ноќница, Еднобо�

Пајл Дами Облека За Спиење Нејасен Кадифен Бањарка Со Долги Ракави Еднобојни Шерпа Наметки Со Термичка Качулка Руно Наметка

DEN 2.33

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Жени Шерпа Руно Наметка Кадифен, Руно Појас Бањарка, Кадифен Зимски Р

мвеомтд женски бањарка со качулка лесна топла кадифна долга фланелна облека за спиење качулка бањарка кадифен долга наметка

DEN 0.67

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : цврст Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Дол�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.