• Ново
Без граници сакаат шамија

Без граници сакаат шамија

Оценка на клиентот:
DEN 191.84

Износ
Залиха

Овие слатки печатени марами од без граници се задолжителни за вашата зимска гардероба. Од прекрасни смајли -лица до трендовски печати од леопард, ќе бидете подготвени да се издвојувате и да останете топло секој ден во неделата. Материјал : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : плетено тело; печатење на сите; раб трим. Печатена шамија од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Додатоци за облека за облека, жени вечер фустан, свадба шал, цврста боја забава, шал шамија, завиткани една големина, купете

DEN 191.84

Додатоци за облека Алај Димензиите се мерат со рака, може да има отстапувања од 23 см.100% сосема нов и висо�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.