• Ново
Без граници црно кожен појас за кожен појас

Без граници црно кожен појас за кожен појас

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Додаток инспириран од улицата што прави бранови во базенот за трендови во моментов-торбата за појас. Практично и полирано, оваа торба со кожен појас од без граници го завршува вашиот изглед во стил. Мерки : 7 "w x 5" h x 2 "г.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.