• Ново
Пита Женски Хеланки За Ноќта На Вештерките Контрола На Стомакот Со Висок Струк Смешни Печатени Путер Од Тиква Меки Еластични Беспрекорни Хеланки Кревање Задник Фи

Пита Женски Хеланки За Ноќта На Вештерките Контрола На Стомакот Со Висок Струк Смешни Печатени Путер Од Тиква Меки Еластични

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Смешни Грди Празници За Ноќта на Вештерките Еластични Хеланки За Женикарактеристики : изработен е од меки материјали со удобна ткаенина за носење на вашиот дали! Точка : Печатени Висок Половината. Ефектот на затворање на половината го прави вашето тело да изгледа подобро. Спортот и лежерниот за носење Панталони е совршен за приморски празници итн. Сезона : Сите сезонски пол : Жени, Девојки Стил : Мода, Слаткоматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатен Декорација : Ништо што ќе добиете : 1 Компјутер Хеланки Големина Шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77 "Хип : 88см/34.65 " Должина : 98см/38.58". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 74см/29.13 "Колк : 94см/37.01 " Должина : 100см/39.37". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 80см/31.50 "Колк : 100см/39.37 " Должина : 102см/40.16". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 86cm/33.86 "Хип : 106cm/41.73 " Должина : 104cm/40.94". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 92cm/36.22 "Хип : 112cm/44.09 " Должина : 106cm/41.73". МАТЕРИЈАЛ : путер мека ткаенина, 4-насочен еластичен материјал. Машинско перење, препорачано ладно миење раце, закачете суво. ПОВЕЌЕБОЕН : ноќта на Вештерките смешен модел-различни класични ретро модели. Одговара на различни возрасти, обликување и дише. КАРАКТЕРИСТИКИ : Еластичниот струк седи на колкот, стил без нозе со целосна должина, мода и стилски дизајн, погоден за повеќе прилики. ДЕТАЛИ : хеланките се доволно непроѕирни и дебели што никогаш не треба да се грижите за срамното проѕирно. КОСТИМ ХЕЛАНКИ ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ : Овие Смешни Хеланки Се Погодни и за Секојдневно Носење, Јога, Трчање и Вежбање. Лесно Совпаѓање Со Кој Било Од Вашите Врвови за Секојдневна Облека, Погоден За сите Сезони. хеланки за жени,хеланки со џебови за жени,женски хеланки,хеланки за вежбање за жени,хеланки за компресија за жени,хеланки за кревање задник за жени,хеланки со висок струк за жени,хеланки за контрола на стомакот,хеланки за теретана за жени, хеланки за ноќта на вештерките за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Туника Блузи За Носење Со Хеланки Женски Божиќни Кошули Слатки Лелеави Маици Лабави Секојдневни Облечени Блузи Секојдневни Врвови

DEN 480.00

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω )earance Заштеди Дозвола Се За�

Хеланки Со Стапала Жени Памучни Хеланки Панталони Дами Јога Хеланки Слатки Печатени Лежерни Удобни Хеланки За Денот На Вљубените

DEN 2.33

58"Големина : М Половината : 74см / 29 Дебелина : Обична Што добивате : 1 х Женски Панталониатлетски Шорцеви Же

Вонкос Нови Пристигнувања Женски Хеланки Fall И Зима - Термички Тренинг Обложен Со Руно Панталони Со Висок Струк Јога Дебел

DEN 0.33

●Зимски Хеланки Обложени со руно За Жени,Еластични Дебели Кашмирски Хеланки со Висок Струк Плишани Топ

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.