• Ново
амуса Фустани Женски Секојдневен Моден Удобен Џебен Фустан Со Печатени Ракави

амуса Фустани Женски Секојдневен Моден Удобен Џебен Фустан Со Печатени Ракави

Оценка на клиентот:
DEN 431.84

Износ
Залиха

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Ракав : 53cm/20.87" Рамо : 39cm/15.35" Должина : 130cm/51.18"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Ракав : 54cm/21.26" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 131cm/51.57"Големина : L Биста : 106см/41.73" ракав : 55см/21.65" рамо : 41см/16.14" должина : 132см/51.97"големина : xl Биста : 112см/44.09" ракав : 56см/22.05" рамо : 42см/16.54" должина : 133см/52.36"големина : xxl биста : 118см/46.46" ракав : 57см/22.44" рамо : 43см/16.93" должина : 134см/52.76"големина : хххл Биста : 124см/48.82" ракав : 58см/22.83" рамо : 44см/17.32" должина : 135см/53.15"големина : Ххххл биста : 130см/51.18" ракав : 59см/23.23" рамо : 45см/17.72" должина : 136см/53.54"големина : Хххххл биста : 136см/53.54" ракав : 60см/23.62" рамо : 46см/18.11" должина : 137см/53.94"Љубезно Деталите за големината на белешката Се Разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Што добивате : 1xwomenени Должина На Облекување : Редовна Сезона : Сите Сезонски карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Материјал : Полиестер ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Прилика : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Одговара : одговара на големината на стилот : Темперамент Патувањекако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење Линија : Женски Повод : Секојдневен Материјал Лесен, ултра мек може да ве загрее цел ден, но останете ладна облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложеност, виси на суво. Фустанот можете да го спарите со сандали, чевли, чанта, капа,ѓердан и сл. Тоа е исто така убав подарок за пријателите. Нега за миење раце-се препорачува миење раце. закачете се да се исуши. КОСТУМИ ЗА сите ПРИЛИКИ : Фустанот Со Замав А-Линија Е Убав Избор за Секојдневно Носење, Забава, Секојдневно, Состанување, Работа, Одмор, Плажа, Одмор и Други Прилики. Овој Бохо Макси Фустан Може Да Одговара Со Високи Потпетици Или Сандали, Ѓердан За Да Создаде Трендовски Изглед, Да Го Покаже Вашиот Шармантен. Супер мека ткаенина, удобна, еластична, лесна и дише, пријателска за кожата, не проѕирна. Белешка За големина : Ако сакате повеќе лабаво вклопување, изберете една големина нагоре.Ве молиме погледнете ја деталната табела со големини на сликите пред да нарачате!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен Фустан Женски Фустан Со Краток Ракав Фустан За Вратот На Екипажот Елегантни Модни Фустани Со Цветен Принт За Жени

DEN 646.24

Големина : S Биста : 101cm / 39.76" Половината : 100cm / 39.37" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 87cm / 34.25" Големина : М Биста : 105cm / 41.

Ниуер Краток Ракав Макси Долга Маица Фустани За Жени Плус Големина Обичен Гроздобер Долг Фустан Дами Преголеми Бохо Кафтан Фустан

DEN 383.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Плус Големина Краток Ракав Копче Надолу Макси Фустан,

Женски Божиќен Печатење Со Тркалезен Врат Долги Ракави Фустан Со Висок Струк За Свадбени Гости Женски Фустан За Денот На Вљубените

DEN 1.67

❀ Одговор : тоа велат дека тоа мешавина Од Полиестер и памук.уште убаво и меко породилна обвивка макси ф�

Фесфес Женски Бохо Фустан Еластична Лента Без Прерамки Среден Фустан Фустан Со Цветен Принт Без Ракави Женски Фустан Дозвола

DEN 431.84

Фесфес Женски Бохо Фустан Еластична Лента Без Прерамки Среден Фустан Фустан Со Цветен Принт Без Ракави

IOPQO женски официјален фустан цветен фустан за жени мода нови жени Меди Вал гроздобер готски крпеница чипка y slas h врат фустан

DEN 128.00

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Женски Фустани Без Ракави Шпагети Ремен Коктел Матурска Забава Душо Фустан За Вратот Светкави Фустани Фустан Со Светки Неправилен

DEN 2.00

Миењемиење раце ладно, суво рамно во сенка Пол : Жени `+Клучни Карактеристики : Син Бохо Фустан;Бел Вечере

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.