• Ново
Време и време на кратко време на женски фустан

Време и време на кратко време на женски фустан

Оценка на клиентот:
DEN 826.72

Износ
Залиха

Облечете се за оваа пригода, каде било. Краткото фустанче за време на времето и Тру е подготвен за сè со лабава силуета што одговара, што се лизга во еден момент. Нивото тело носи дополнителен стил во мешавината и лесно се облекува нагоре или надолу. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : мини; Должина : над должината на коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сплит деколте; Ниво на каросерија. Облека со кратки нивоа за жени од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

Б91хз Женски Фустани Пролет Летен Фустан За Жени Обични Возбудливи Фустани Со Кратки Ракави Завиткајте В Фустан За Вратот Жени

DEN 1.67

Женски Фустани Пролет Летен Фустан За Жени Обични Возбудливи Фустани Со Кратки Ракави Завиткајте V Фуст

Фустани За Жени Секојдневни Фустани Замав Без Ракави А-Линија Слоевит Лабава Бохо Плажа Фустан Кошула Фустан Портокал XL

DEN 0.33

Летен Макси За Жени Летен Секојдневен Фустан Миди Макси Фустан Бохоттер Ракав Пушеше Линија Долги Фуст�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.