• Ново
Предна Пешачка Сетови Женски Копчиња Кошули И Долги Здолништа Костуми Сплит Полите Секојдневно Здолниште Летни Печатени Комплети

Предна Пешачка Сетови Женски Копчиња Кошули И Долги Здолништа Костуми Сплит Полите Секојдневно Здолниште Летни Печатени Комплети

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени 2 Парче Облека Фустан, Секојдневен Долг Здолниште Постави Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цветни Печатени Боја : Виолетова, Црна, Портокалова, Зелена, Сина, Кафеава, Нане Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 90% Памук 10% Полиестернеклин : Должина На Ревер : Должина На Долг Ракав : 3/4 Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : памук и Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цветен Долг Фустан. Дизајнот на вратот на реверот и Поделениот Раб Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Дводелен Фустан Со 3/4 Ракави, Цветен Комплет Со Долго Здолниште, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Култура Топ1 х Долго Здолниште (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Фустан Од Облека Од 2 Парчиња На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Облека Од 2 Парчиња. Материјал-90% Памук 10% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Плисиран Цветен Принт Дводелен Макси Фустан, Фустан Со Поделени Облеки Со 3/4 Ракави, Фустан Од бохо 2 парчиња, Сарафан на Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Цветниот Макси Фустан Поставен Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Фустани За Жени Жени Моден Цвет Печатење Туника Фустани Без Ракави Слободно Време Плус Големина Маица Фустан Розова С

DEN 2.67

Женски Моден Цвет Печатење Туника Фустани Без Ракави Слободно Време Плус Големина Маица Фустанкаракте�

вожидаоке фустани за жени летен принт лабав фустан со кратки ракави плус големина долг фустан женски фустани летни фустани за

DEN 2.33

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Млкидк Женски Фустан За Вештерки Фустан За Печатење За Жени Дух Тиква Печатен Фустан Со Долги Ракави Коктел Забава Обични Фустани

DEN 0.33

82" рамо : 49см / 19.29" ракав : 63см / 24.ПОВОД : Погоден За Многу Прилики како Коктел, Забава, Бизнис, Вечерна Заба�

Женски Фустан Набразден Краток Ракав V-Вратот Вратоврска Панел Печатени Бохо Фустан Елегантен Цвет Моден Фустан Празнична Партија

DEN 0.33

Големина : С Биста : 7292см / 28,3536,22" Должина : 77см / 30,31" Големина : М Биста : 7696см / 29,9237,80" Должина : 78см / 30,71" Голе

Женски Готски Панк Фустан Плус Големина Еднобојна Ладна Пеперутка Со Долги Ракави Корсет Завој Крпеница Врвка Шпагети Ремен

DEN 1.00

Обезбедување 100% искуство за задоволство на клиентите, какви било прашања, слободно испратете ни порака

Лашал Фустани За Жени, Женски Моден Секојдневен Фустан V-Вратот Без Ракави Со Цврсто Копче Елек Плажа Здолниште, Виолетова,

DEN 271.84

Женски Моден Секојдневен Фустан VВратот Без Ракави Со Цврсто Копче Елек Плажа Здолништеопис1.Материјал

Женски Фустани Без Ракави Шпагети Ремен Коктел Матурска Забава Душо Фустан За Вратот Светкави Фустани Фустан Со Светки Неправилен

DEN 2.00

Миењемиење раце ладно, суво рамно во сенка Пол : Жени `+Клучни Карактеристики : Син Бохо Фустан;Бел Вечере

Усмикси Женски Фустани На Плажа Удобен Шифон Жакард Лабав Џебен Резервоар Мини Фустани За Сонце Секојдневен Цврст Краток Летен

DEN 383.84

Продавница за царинење,Под Продавница за Облека од 10 долари,Кликнете Овде Женските Фустани На Плажа Удо

Eyикмарн Женски Долг Фустан Со Боди Цветен Принт Еднобоен Фустан Од Ками Фустан Без Ракави Без Ракави Летен Клуб За Забави Пресечен

DEN 1.67

Женски Долг Фустан За Тело Цветен Принт / Еднобоен Фустан Од Ками Фустан Без Ракави Без Ракави Летен Клу�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.