• Ново
Jordордаче, со висок пораст на жените, обликувајќи слаби фармерки

Jordордаче, со висок пораст на жените, обликувајќи слаби фармерки

Оценка на клиентот:
DEN 287.04

Износ
Залиха

Aboutе се сретнете со вашиот нов најдобар пријател. Слаби фармерки на Jordордаче имаат малку тајна пред себе. Pеките панели за држење помагаат да се создаде елегантен, измазнет изглед. Тоа е како магија! Сигурно е дека ќе биде loveубов на прво носење, од мека и истегната тексас до вклопувањето на кривата, овие фармерки сигурно ќе станат ваш. Материјал : 66% памук/34% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : слаби. Подигање и инсејм : високи; 30 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Држете ги џебните панели помагаат во форма и поддршка за елегантен, измазнет изглед; Не-јаз од половината; Мека и истегната тексас за удобно вклопување и чувство. Високиот пораст на жените обликувајќи слаби фармерки од Jordордаче.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Женски Дами Фармерки Со Дупки Во Средината На Половината Слаби Завои Топли Панталони Шорцеви Тексас Панталони Л

DEN 621.44

Големина : С Половината : 68см / 26,77" Колк : 93см / 36,61" Должина : 28см / 11,02" Големина : М Половината : 73см / 28,74" Колк

воксинда жени обични еднобојни фармерки со низок струк лабави фармерки женски панталони прави панталони жени долги панталони

DEN 2.00

Висок Пораст, Молив Дното Затворање на предното Копче,Избледување На Мустаќи,Потресена Изработка,Класи

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.