• Ново
Хуаи Симпатични Блузи За Жени Трендовски Жени Мода Долги Ракави Контраст Кардиган Секојдневен Лесен Мек Плетен Кардиган Џемпер Јакна Греј М

Хуаи Симпатични Блузи За Жени Трендовски Жени Мода Долги Ракави Контраст Кардиган Секојдневен Лесен Мек Плетен Кардиган Џемпер

Оценка на клиентот:
DEN 518.56

Износ
Залиха

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што се : Соединетите Американски Држави (И) = Кина (Л)[Табела Со Големини] : Големина : С Биста : 128см/50,39" Рамо : 68см/26,77" Ракав : 52см/20,47" Должина : 70см/27,56" . Големина : М Биста : 132см/51.97" Рамо : 69см/27.17 "Ракав : 53см/20.87 " Должина : 71см/27.95". Големина : L Биста : 136cm/53.54" Рамо : 70cm/27.56 "Ракав : 54cm/21.26 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XL Биста : 140cm/55.12 "Рамо : 71cm/27.95" Ракав : 55cm/21.65 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL Биста : 144cm/56.69" Рамо : 72cm/28.35" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 74cm/29.13"Жени Мода Долг Ракав Colorblock Контраст Кардиган Секојдневен Лесен Мек Плетен Кардиган Џемпер Јакна Карактеристики : овој елегантен плетен џемпер кардиган лесен за спарување Со Маици, резервоар блузи, блузи, фармерки, хеланки, фустан, здолништа, чизми итн во пролет ,umn и студена зима. Прилика : Одлично За секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, училиште, канцеларија итн. СОВРШЕН џемпер кардиган за секојдневно носење. Отворете Го предното затворање Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите нарачката. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во страницата за опис на производот.Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно. Забелешка : Машинско перење, препорачајте со торба за перење.Жените Мода Долги Ракави Контраст Кардиган Обичен Лесен Мек Плетен Кардиган Џемпер Јакна Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 450gpackage големина : 35x30x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Натпревар : модата на маици лесно се комбинира со јакна, фармерки, слаби панталони, панталони и здолниште, идеални за целата година!. Прилика : Одлично За секојдневно носење, излегување, состаноци, коктел, училиште. Исто така може да се носат како работна кошула, бизнис блузи. Забелешка : Рачно Перење Во Ладна Вода Или Машинско Перење Со Вреќа За Перење / Закачување Или Сушење На Линија. Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (9935 XL).

Карактеристики

Производи во категоријата

Фесфес Жените Џемпери Долги Ракави Еднобојни V Вратот Пуловер Врвови Повик Лабава Плетени Џемпери Блуза Продажба Блузи На Дозвола

DEN 1.33

24 "Ракав : 50см / 19 : ХХГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см / 48 : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИ�

Темна Четвртина Патент Крпеница Плетење Џемпери Женски Цврст Џемпер Со Пуловер Нова Качулка Џемпер Врвна Кошула Лесен Патент

DEN 0.33

Сезона : Пролетumn Зима Пол : Жени Повод : Мода, Секојдневно Должина На Блуза : Редовна Тип На Шема : Кружен В

Женски Кардигани Женски Леопард В-Вратот Лента Џемпер Боја Блок Долг Ракав Плетени Лабава Скокач Блузи Леопард Долг Ракав Женски

DEN 559.84

Сезона : Aut, Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневно Секојдневно, улица, Датираматеријал : Полиес�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.