• Ново
Без граници Јуниори Супер Висок пораст Curvy Jeggings

Без граници Јуниори Супер Висок пораст Curvy Jeggings

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Надградете ги вашите кожа со овие супер високи издигнувања на виткање од без граници. Изработени со навестување за истегнување и вклопување без празнини, овие џегингс даваат удобен изглед на кривата, дизајниран да го ласкаат секое тело. Материјал : 52% памук/22% полиестер/2% ликра. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина 3. одговара : тенок. Подигање и инсејм : високи; 28 ”inseam. Затворање : Zip Fly; Затворање на копчињата; јамки на појас. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Не-јаз на половината; измислица за истегнување; Curvy Fit им помага на облините на контурата. Супер високи растителни џеги за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.