• Ново
Земајќи Моден Женски Секојдневен Печатен Дуксер Долг Ракав Со Џебна Кардиган Јакна Патент Палто Дуксери За Жени Црвена 2xl

Земајќи Моден Женски Секојдневен Печатен Дуксер Долг Ракав Со Џебна Кардиган Јакна Патент Палто Дуксери За Жени Црвена 2xl

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 100% Полиестерски Бои : Црвена,Розова,Жешка Розова,Вино,Виолетова,Темно Сина,Светло Сина,Црна,Сива,Портокалова,Жолта,Темно Зелена Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ Должина На Ракавот : Долги Ракави Деколте : Дуксер Шема : Дебелина На Блокот Во Боја : Карактеристики На Средна Дебелина : Женски кардиган лесен; кардиган за жени; Зима; Fall; капчиња врв; Капчиња покривки за жени; Џемпери За Жени; Женска Пуфер Јакна ;renchови Палта За Жени; Женски Џемпери Од Кардиган Плетени; Јакни За Жени Стил : Секојдневен; МОДНА СЕЗОНА : FALL; ЗИМСКА ПРИГОДА : Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Канцеларија, Домашен Пакет Вклучен : 1 Компјутерски Материјал За Женска Облека : 100% Полиестер. Дуксерот за жени е изработен од удобен и мек материјал, опуштено и удобно палто со добро растегливо ве прави попријатни и пријатни. Натпревар : женскиот дуксер може да одговара со високи потпетици, патики или чизми за трендовски изглед. Кошули со долги ракави за жени погодни и за внатрешни и за надворешни благодарение на стилскиот изглед и супериорната ткаенина.создавање секојдневен стил. Повод : женски дуксер облечен секојдневен убаво ги задоволува вашите дневни потреби и го покажува вашиот шарм, кој може да се носи на работа, спорт, одмор, забава, одмори, патувања и други прилики. Најдобри празнични подароци за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате. Упатство за перење : се препорачува машина за перење со ладна вода, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење. Забелешка : ние сме посветени на обезбедување квалитет,удобност и вклопување. Ве молиме консултирајте се со табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка за да обезбедите најдобро вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Дуксер Моден Принт Копче Со Долги Ракави Европа И Стилот На Соединетите Држави Есенски И Зимски Дуксери Со Качулка Со

DEN 478.08

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 52см / 20,47" Должина : 66см / 25,98" Големина : М Биста : 116см / 45,6

фввитлих Дуксери За Женски Долги Дуксери Туника Зимски Јакни Плетени Секојдневни Дуксери Дуксери Со Патент Зелен Медиум

DEN 392.00

Плетена Јакна Женски Дуксер Дуксер Со Долги Ракави Пуловер Копче Дуксер Женски Качулкасезона : fall и зим�

Женски Есенски Зимски Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Удобна Белешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми

DEN 478.08

Женски Есенски Зимски Дуксер Пуловер Врвови Со Долги Ракави Удобни Карактеристики : 1.It изработен е од в�

Манжетни Женски Дуксери Дуксери За Жени Модни Обични Маици Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабави Пуловер Кошули Женски Врвови

DEN 351.84

Манжетни Женски Дуксери Дуксери За Жени Модни Обични Кошули Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Долги Ра�

Женски врвови печатени дуксери за жени кои влечат аспиратори со долги ракави врвови, случајни пулвер, џемпери за џебни џебни

DEN 3.00

Големина : S BUST : 110 CM / 43.31 '' 'Рамо : 48cm / 18.90' 'Sleeve : 62cm / 24.41' '' Должина : 69cm / 27.17 '' Големина : M Bust : 116cm / 45.67 '' '' '' '' 'Rel

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.