• Ново
Ханас Блузи Жени Со Качулка Печатени Пеперутки Шарени Обични Печати Долги Ракави Блуза Врвот Виолетова М

Ханас Блузи Жени Со Качулка Печатени Пеперутки Шарени Обични Печати Долги Ракави Блуза Врвот Виолетова М

Оценка на клиентот:
DEN 303.84

Износ
Залиха

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 59см/23.23" Биста : 98см/38.58" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 61см/24.02" Биста : 100см/39.37" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 63см/24.80" Биста : 104см/40.94" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 должина : 65cm/25.59" биста : 108cm/42.52" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика британија : 16 еу : 42 должина : 67cm/26.38" биста : 112cm/44.09" ГОЛЕМИНА : XXXL сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 должина : 69cm/27.17" биста : 116см/45.67" жените со качулка печатени пеперутки шарени Секојдневен печатење долги ракави блуза топфарактери1.Карактеристики : долги ракави што одговараат на бојата, тркалезен врат, страничен пресек, долг дизајн на корсет2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.3.Совршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забава, плажа,одмор, канцеларија 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и еластичен; рачно перење во ладна вода / закачете ги информациите за сув производ : пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен,Партиматеријал : Памучен : Секојдневен,Моден,Крпеница : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Топ БЛУЗА допир на кожата, прави да се чувствувате лежерно и убаво. Можете да го покажете вашиот стил кога ќе го носите овој врв. Не можете да погрешите со овој врв!. ●ПЕЧАТЕЊЕ ВРВОВИ : како женски врвови, тие се печатат светло. Печатењето е живописно. Ќе фатите повеќе очи. Врвовите имаат многу убави отпечатоци и плус големини од кои можете да изберете, никогаш нема да бидете разочарани да купите некој!. ①Прилика : овој секојдневен врв лесно ќе се облече и ќе се облече. Убаво за вас да присуствувате на забава, клуб ,шопинг, запознавање или да ја носите на работа, канцеларија, бизнис, дури и патување, одмор, плажа, училиште и места за одмор. ●НЕГА : машинско перење во нежно, Закачете се за сушење, Не избелувајте!. €Натпревар● : Модерен и стилски дизајн е совршен за да одговара со вашите омилени хеланки, шорцеви, панталони, здолништа и сл. уживајте во меките врвови за облекување на допир.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Модни Дуксери И Дуксери Четвртина Пуловер Со Патент Цврста Врвка Со Качулка Со Долг Ракав Секојдневна Облека Со Пуловер

DEN 2.67

① Стилот и модата ве прават попривлечни} Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно

Дазнико Женски Палта Моден Капут За Жени Дуксери Палто Fall Зима Топли Џебови Патент Со Врвки Отворени Тенки Јакни Со Качулка

DEN 287.84

Моден Капут За Женски Дуксери Палто Fall Зима Топли Џебови Патент Со Врвки Отворени Тенки Јакни Со Качулк�

Женски Дуксери Вратоврска Боја Градиент Печатени Долги Ракави Обични Качулка Пуловер Копче Мода Лабава Врвови Улична Облека

DEN 269.92

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 52см / 20,47" Должина : 66см / 25,98" Големина : М Биста : 116см / 45,6

Женска Јакна Топла Зимска Водоотпорна Капут Со Качулка Модна Водоотпорна Јакна Со Качулка Со Џебови Женска Јакна, Сина, ГОЛЕМИНА

DEN 465.28

Должина на ракавот : Долго Вклопување : Одговара на size1.It изработен е од висококвалитетни материјали, дов

Женски Долги Ракави Дуксери Пуловер Плус Големина Женски Долг Ракав Врвка Пад Џемпер Копче Нагоре Надолу Памук Хенли Екипажот

DEN 335.68

Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!2 кардиган дуксер,дуксер за култури,дуксер на екипажот,�

Лропли Женски Блузи Дами Тркалезен Врат Градиент Со Долг Ракав Качулка За Печатење Мода Лабава Врвна Облека За Теретана За Жени

DEN 255.84

Вклучи : 1x Худизизирај табела : Големина : XS Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 61.5 cm / 24.21" Должина : 64cm / 25.20

Ајомет Дуксер За Жени Дуксери Пуловер За Жени Обични Дуксери Со Врвки Со Качулка Џеб Со Кружен Врат Долг Ракав, Виолетова Л

DEN 1.00

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Дебелина : Стандард...

Едвинторг Макси Фустан Есенски Клиренс Модни Жени Памучни И Ленени Лабави Кошули Фустани Цврста Каузална Јака Со Долги Ракави

DEN 239.84

Модни Жени Есенски Цврст Каузален Јака Со Долги Ракави Фустан Со Копчиња За Одмор : 1.Карактеристики : Цв�

Фимкаул Женски Дуксер Дуксери Зимски Есенски Обични Врвови Со Долги Ракави Кошули Со Пуловер Блуза Ракави Со Долги Печатени

DEN 272.96

Големина : S Биста : 106cm Рамо : 38cm / 14.96" ракав : 61cm Должина : 63cm / 24.80" Големина : M Биста : 110cm Рамо : 40cm / 15.75" Ракав

Дуксери Со Низок профил За Жени Плус Големина Обични Врвови Со Долги Ракави Цврст Контраст Ремен За Спојување Зимски Есенски

DEN 639.84

Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте го ова (големината XL генерално е погодна за 1

Женски Дуксер За Вратот На Екипажот-Обични Зделки Со Лабава Пуловер Денес Печатете Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Fall И

DEN 303.84

24" Ракав : 72cm / 28.95" Должина : 71cm / 27.77" Должина : 68cm / 26.37" Ракав : 68cm / 26.31" Ракав : 70cm / 27 ●Нега На облека : Рачно пе

Сајхи Женски Летни Врвови Ново Издание Есенски Секојдневен Цветен Принт В Врвови На Ракавите На Вратот Дуксер Лен Тенки Лабави

DEN 191.84

95"Size : SBust : 94cm / 37.56"Size : XXXLBust : 124cm / 48 Quetate quest : кошули за жени трендовски бела блуза за жени секси плус големи

Лесни Дуксери За Жени Лабави Фит Гроздобер Зимски Пуловер Дуксер Од Хмељ Секојдневен Удобен Есенски Моден Аутфит Облека Розови

DEN 2.67

Женски Обични Дуксери Со Долги Ракави Цврсти Лесни Врвови За Пуловер Лабава Дуксерка Со Џебни Жени Паѓа

Божиќни Кошули Со долги Ракави За Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Пуловер Со Кружен Врат Со Пердуви Лабави Врвови Божиќни

DEN 1.67

краток ракав дуксер за мажи пуловер качулка мажи ќебе качулка за деца ќебе качулка мажи портокал качулк

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.