• Ново
Лесни Дуксери За Жени Лабави Фит Гроздобер Зимски Пуловер Дуксер Од Хмељ Секојдневен Удобен Есенски Моден Аутфит Облека Розови Дуксери За Жени

Лесни Дуксери За Жени Лабави Фит Гроздобер Зимски Пуловер Дуксер Од Хмељ Секојдневен Удобен Есенски Моден Аутфит Облека Розови

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Женски Обични Дуксери Со Долги Ракави Цврсти Лесни Врвови За Пуловер Лабава Дуксерка Со Џебни Жени Паѓаат Дуксери Обични Дуксери Со Долги Ракави Цврсти Лесни Врвови За Пуловер Лабава Дуксерка со Џеб. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : г. големина На Пакетот : 30х28х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) ● Совпаѓање● : Овие Модни Дуксери лесно се комбинираат со секојдневни панталони, фармерки, џогери.Претераното вклопување што се чувствува екстра пространо, ниту премногу кратко ниту предолго, совршено со шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет, fall и зима. Можете исто така да одговарате на се што ви се допаѓа внатре,како резервоарот, врвовите на културите, елекот итн. ®Прилика : Модните есенски зимски дуксери и дуксери лесно се комбинираат со слаби хеланки,фармерки,панталони,чизми за едноставен и модерен изглед.Погоден за Секојдневен, секојдневен живот,работа,канцеларија,забава,датум,патување,дом,одмор,шопинг,улица,забава, отворено или клуб. €Карактеристики : Дуксери И Дуксери,долги ракави,лабави,секојдневни,преголеми,стил на пуловер,Супер Меки, Удобни и Блиску до Вашата Кожа. Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Врвови. Метод на перење : Машинско Перење или Миење Раце . Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени летни фустани за жени плажа со цврст ракав без ракав фустан со резервоарот за чипка V, облекување на вратот, облекување

DEN 3.00

Стандардниот начин ќе трае 710 дена Women'sенски плус големина Пима памук и лажичка со кратки ракави, фустан�

Ајомет Дуксер За Жени Дуксери Пуловер За Жени Обични Дуксери Со Врвки Со Качулка Џеб Со Кружен Врат Долг Ракав, Виолетова Л

DEN 1.00

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Печатење Дебелина : Стандард...

Земјишта за џемпери за жени на екипажот на екипажот со долги ракави со долги ракави, печатено розово полиестер плус џемпери

DEN 3.33

Моден женски обичен долг ракав со долги ракави, печатени дами, џемпери на врвови на блузи : прилика : случ

Божиќни Кошули Со долги Ракави За Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Пуловер Со Кружен Врат Со Пердуви Лабави Врвови Божиќни

DEN 1.67

краток ракав дуксер за мажи пуловер качулка мажи ќебе качулка за деца ќебе качулка мажи портокал качулк

Сајхи Качулка За Жени Обичен Фит Дуксер Со Врвки За Влечење Секојдневен Принт Врвови Со Долги Ракави Качулка Секојдневни Класични

DEN 0.67

Материјал : Полиестерска Сезона : Aut,Зимска Пригода : Секојдневен,Дневен Пол : Женски Стил : Секојдневен, Т

Женските Врвови на умази Паѓаат Женски Моден Пуловер Со Кружен Врат Со Долг Ракав Отпечатен Обичен Лабав Џемпер Врв На Клиренс

DEN 2.00

[Прилики] : овој есенски Дуксер е добар за секојдневно носење,секојдневен бизнис,работа,состанок,патува�

Подароци за дозвола За Жени Јохомеен Моден Секојдневен Печатен Дуксер Aut И Зима Џеб Со Долги Ракави Кардиган Јакна Патент Качулка

DEN 3.33

Подароци за дозвола За Жени Јохомеен Моден Секојдневен Печатен Дуксер Aut И Зима Џеб Со Долги Ракави Кард

Hfolob Дуксери За Жени Јакна За Жени Дуксер Со Долги Ракави Обична Обична Еластичност На Микро Лабава Патент Качулка Модна Облека

DEN 3.00

Големина : S Биста : 124cm / 48.82" Рамо До Ракав : 74cm / 29.13" Должина : 66cm / 25.98" Големина : M Биста : 129cm / 50.79" Рамо До Рак

Лропли Женски Блузи Дами Тркалезен Врат Градиент Со Долг Ракав Качулка За Печатење Мода Лабава Врвна Облека За Теретана За Жени

DEN 255.84

Вклучи : 1x Худизизирај табела : Големина : XS Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 61.5 cm / 24.21" Должина : 64cm / 25.20

Блузи За Жени Секојдневен Пад Лабаво Вклопување Женско Лето Лежерно Лабаво Памучно И Ленено Џебно Печатење Панталони Панталони

DEN 1.33

3 / 4 ракав блуза симпатична блуза канцеларија блуза дами бела возбуда блуза со долги ракави женски капа �

Хоксмл Дуксери За Жени Мода Обични Лабави Женски Смешни Кокошки Графички Нов Врат На Екипажот Смешни Дуксери Со Долг Ракав,

DEN 351.84

Дуксери За Жени Моден Секојдневен Лабав Стил На Дизајн Погоден За Design И Зимски Дуксери За Жени Дизајн За

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.