• Ново
Лабакихах Дуксери За Женски Ракави Обичен Дуксер Сплет Контраст Долг Дуксер Цврст Ремен Женски Врвови Женски Дуксери И Дуксери

Лабакихах Дуксери За Женски Ракави Обичен Дуксер Сплет Контраст Долг Дуксер Цврст Ремен Женски Врвови Женски Дуксери И Дуксери

Оценка на клиентот:
DEN 143.84

Износ
Залиха

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 4 XL) еу : 34 биста : 100см ракав : 61см рамо : 41СМ ДОЛЖИНА : 68см . Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 104см Ракав : 62см Рамо : 42см Должина : 69см . Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108см Ракав : 63см Рамо : 43см Должина : 70см . Големина : XL САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 112cm Ракав : 64cm Рамо : 44cm Должина : 71cm . Големина : XXL САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 116cm Ракав : 65cm Рамо : 46cm Должина : 72cm . Големина : ХХХЛ САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 120см/ Ракав : 66см Рамо : 47см Должина : 73см . Големина : ХХХХЛ САД : 16 ЕУ : 46 Биста : 124см Ракав : 67см Рамо : 48см Должина : 74см . Големина : ХХХХХХЛ САД : 18 ЕУ : 48 Биста : 128см Ракав : 68см Рамо : 49см Должина : 75см Ракав Обичен Дуксер Контраст Долг Дуксер Цврст Ремен Женски Врвови Женски Дуксери И Дуксерикарактеристики : изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Што добивате : 1 Х дуксери должина на Ракавот : Деколте Со Долги Ракави : Со Качулка Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет стил : Дневен/Секојдневен/Материјал За Плажа : Тип На Полиестерска Шема : Солидна Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не прецизно ја одразува вистинската боја На Примениот Предмет. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Должина на ракавот : Деколте Со Долги Ракави : Качулкашто добивате : 1 Х Дуксерипецијален Ракав/Качулка/дизајн на Спојување пол : Женскилхуета : Фитсезона : Пролет/Есенсе направени од материјали, издржливи за секојдневно носење!Декорација : Ремен. Средната тежина, женскиот дуксер од руно преку целата година е направен од Памук од Американски фарми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Дуксери Вратоврска Боја Градиент Печатени Долги Ракави Обични Качулка Пуловер Копче Мода Лабава Врвови Улична Облека

DEN 269.92

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 50см / 19,69" Ракав : 52см / 20,47" Должина : 66см / 25,98" Големина : М Биста : 116см / 45,6

Плус Големина Јакни Палта За Жени Со Патент Со Долги Ракави Зимска Топла Надворешна Облека Цветни Џебови Со Качулка Гроздобер

DEN 0.33

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Лигавењедоге Женски Дуксери Жица За Влечење Зима Со Џеб Удобен Секојдневен Виолетови Врвови Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка

DEN 271.84

Женски ВВратот Долг Ракав Качулка Повик Печатење Пуловер Блуза Дуксер Врвови Врвовикарактеристики : Ка

Божиќни Кошули Со долги Ракави За Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Пуловер Со Кружен Врат Со Пердуви Лабави Врвови Божиќни

DEN 1.67

краток ракав дуксер за мажи пуловер качулка мажи ќебе качулка за деца ќебе качулка мажи портокал качулк

Дуксери Со Низок профил За Жени Плус Големина Обични Врвови Со Долги Ракави Цврст Контраст Ремен За Спојување Зимски Есенски

DEN 639.84

Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте го ова (големината XL генерално е погодна за 1

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.