• Ново
Дами Мода Цврста Боја Кожа Назад Патент Зашилен Прст Тенки Високи Потпетици Чизми Црна 41

Дами Мода Цврста Боја Кожа Назад Патент Зашилен Прст Тенки Високи Потпетици Чизми Црна 41

Оценка на клиентот:
DEN 590.72

Износ
Залиха

Дами Мода Еднобојна Кожа Назад Патент Зашилен Прст Тенки Високи Потпетици Чизмикарактеристики : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото. 2.Обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. 4.Лесен чевел за одење,Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор,мода и личност. 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Пол : Жени,Девојка Материјал : Вештачки Материјал За Ѓон Од Кожа : Гумени Сцени : Внатрешен И Надворешен,Мода,Рекреативен Стил : Принцеза,Секојдневен,Едноставен Стил : Висок Стил На Блиска Пета : Тенок Тип На Затворање На Високи Потпетици : Потпетица Со Патенти Висока : 9см/3,54"Висина На Платформата : 1см/0,39"ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала Поради конкавниот дизајн ви предлагаме да изберете соодветен големина според Должината На Стапалото.Големинаусукеујпцнфот Должина на Стапалата376, 54, 53623, 5 см23523, 5см/9,3"8,5 см/3,4"38753724,0 см24024см/9,5"9см/3,5"397,55,53824,5 см24524, 5см/9.7"9cm/3.5"40863925.0 cm25025cm/9.8"9.5 cm/3.7"418.56.54025.5 cm25525.5cm/10"9.5 cm/3.7"42974126.0 cm26026cm/10.2"10cm/3.9"големина : 37us : 6.5 велика британија : 4.5 Еу : 36jp : 23.5 cmcn : 235foot должина : 23.5 cm/9.3"нога широк : 8.5 cm/3.4"големина : 38us : 7eu : 5eu : 37jp : 24.0 cmcn : 240foot должина : 24cm/9.5"нога широк : 9cm/3.5"големина : 39us : 7.5 велика британија : 5.5 Еу : 38jp : 24.5 cmcn : 245foot должина : 24.5 cm/9.7"нога широк : 9cm/3.5"големина : 40us : 8uk : 6eu : 39jp : 25.0 cmcn : 250fot должина : 25cm/9.8"нога широк : 9.5 cm/3.7"големина : 41us : 8.5 велика британија : 6.5 еу : 40jp : 25.5 cmcn : 255foot должина : 25.5 cm/10"нога широк : 9.5 cm/3.7"големина : 42us : 9uk : 7eu : 41jp : 26.0 cmcn : 260fot должина : 26cm/10.2"нога широк : 10cm/3.9" ❥висококвалитетен материјал, удобен и мек, го намалува притисокот врз зглобовите, зајакнува и Тонизира, го подобрува држењето на телото. ❥Погоден за одење на отворено, забава, одмор, забава, работа, свадба и други прилики, цврста и модерна боја. ❥Покажете ја вашата мода. Стилскиот дизајн и дава на вашата облека шик и модерен стил. Тоа е стилски избор за секоја пригода. ❥Свежа колекција модерни младински чевли што ви ја донесоа дизајнерите кои го пребаруваат светот за инспирација и напредни трендови за да им дадат на вашите стапала среќен и кул изглед. ❥Дизајните се стилски, визуелни и индивидуални, а имаме повеќе дизајни во боја за вас и вашето семејство или најблиски или пријатели за избор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чипка Жените Одење Дише Буци Глуждот Чизми Дами Работа Анти-Лизга Фустан Зимски Чевли Удобност Страна Патент Чизми Црна 7.5

DEN 383.84

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизми До Глужд, Чизми, Секојдневни Чизми, Чизми Со Блок Пот

Cootsенски модни чизми за глуждот Чунки со висока потпетица дами дами цврста боја кожа цвет цвет украсена патент наклон на пета

DEN 1.67

Дами цврста боја кожа површина цвет украсена патент наклон на наклон мода кратки женски чизми и чизми : �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.