• Ново
Collection Collection Womens Mirette Tru Comfort Foam Повлечете се на издигнати чизми на потпетици

Collection Collection Womens Mirette Tru Comfort Foam Повлечете се на издигнати чизми на потпетици

Оценка на клиентот:
DEN 480.00

Износ
Залиха

Изгледот на возврат што совршено ќе се спари со вашите омилени гардероба, колекцијата Мирет од Journee. Оваа бута со тркалезна пети има мек вегански кожен материјал со панели за истегнување на страните за флексибилно вклопување. Индол од 4 мм TRU Comfort Fonam ™ ја нуди целата потребна поддршка, а густата газена ѓон додава совршена количина на зафат. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Глужд.

Карактеристики

Производи во категоријата

советски Снежни Чизми За Жени Модни Есенски И Зимски Жени Снежни Чизми Со Рамно Дно Дебело Дно Нелизгачки Снежни Чизми За Жени

DEN 767.84

Модни Есенски И Зимски Женски Снежни Чизми Рамно Дно Дебело Дно Нелизгачки Снежни Чизми За Жени Големин

Ротосв Женски Чизми До Глужд Со Ниска Пета Западна Каубојка Чизма Дебела Гумена Навртка Единствена Нелизгачка Надворешна Работа

DEN 591.84

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Чизми До Глуждот,

Cootsенски модни чизми за глуждот Чунки со висока потпетица дами дами цврста боја кожа цвет цвет украсена патент наклон на пета

DEN 1.67

Дами цврста боја кожа површина цвет украсена патент наклон на наклон мода кратки женски чизми и чизми : �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.