• Ново
Brinley Co. omенски странични патенти со велур глужд чизми

Brinley Co. omенски странични патенти со велур глужд чизми

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Влезете во шик стил со чизми на глуждот од Brinley Co. Faux Suede Uppers Stylishlightly истакнете декоративен златен тон надвор од патент со детали за реси. Функционирањето во патент создава лесен влез на стапалото за да се додаде во дизајнот. Издржливите надворешни страни обезбедуваат трајна влечење, додека наредени блок-потпетици додаваат кул стил на овој изглед што мора да го има. Овие модни чизми изгледаат одлично со најразлични панталони и здолништа за да создадат најразлични стилски облеки за секоја пригода. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.