• Ново
Женски феу -велур тасели со клинчиња од клин на пети

Женски феу -велур тасели со клинчиња од клин на пети

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Покажете украсен изглед со чизми на глуждот од Brinley Co. Faux Suede Uppers се издигнуваат над глуждовите и истакнете ги страничните ресни и да совпаѓаат клинови потпетици. Влезот во внатрешниот патент овозможува лесен пристап до стапалото за да се заврши дизајнот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Brinley Co. omенски faux suede tassel tound Round Toes Clights : Висина : глужд. Стил : Внатре во Зип. Материјал : Фаукс велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 3,3 "клин. Платформа Висина : 0,55" Платформа. Висина на вратилото : 3,74 ". Обем : 9,5". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : малку постепено. Материјал на горниот/надворешната страна : мерењата на велур/човекот-мадал се приближни и се земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Cootsенски модни чизми за глуждот Чунки со висока потпетица дами дами цврста боја кожа цвет цвет украсена патент наклон на пета

DEN 1.67

Дами цврста боја кожа површина цвет украсена патент наклон на наклон мода кратки женски чизми и чизми : �

советски Снежни Чизми За Жени Модни Есенски И Зимски Жени Снежни Чизми Со Рамно Дно Дебело Дно Нелизгачки Снежни Чизми За Жени

DEN 767.84

Модни Есенски И Зимски Женски Снежни Чизми Рамно Дно Дебело Дно Нелизгачки Снежни Чизми За Жени Големин

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.