• Ново
Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Широк Теле Наредени Пета Над Коленото Чизми

Патување Колекција Жени Живија Тру Удобност Пена Широк Теле Наредени Пета Над Коленото Чизми

Оценка на клиентот:
DEN 640.00

Износ
Залиха

Падот е подготвен, Чизмите Живија Со Колекција На Патувања. Оваа примамлива чизма над коленото се одликува со класичен бадем-прст и лигави вегански кожни горни делови. Широко теле и подножје од пена за Удобност од 4 мм, го комплетираат дизајнот и нудат совршено вклопување. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на чизми ќе имаат вашата облека да изгледа уште подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир на кој вашата облека ќе изгледа директно од списание. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 19 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен Обем : 16 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Чизми. Повик.

Карактеристики

Производи во категоријата

советски Снежни Чизми За Жени Модни Есенски И Зимски Жени Снежни Чизми Со Рамно Дно Дебело Дно Нелизгачки Снежни Чизми За Жени

DEN 767.84

Модни Есенски И Зимски Женски Снежни Чизми Рамно Дно Дебело Дно Нелизгачки Снежни Чизми За Жени Големин

Cootsенски модни чизми за глуждот Чунки со висока потпетица дами дами цврста боја кожа цвет цвет украсена патент наклон на пета

DEN 1.67

Дами цврста боја кожа површина цвет украсена патент наклон на наклон мода кратки женски чизми и чизми : �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.