• Ново
Женска Колекција Патување Самара Потпетици Отворени Пети Чизми Таупе Фау Велур 8. M

Женска Колекција Патување Самара Потпетици Отворени Пети Чизми Таупе Фау Велур 8. M

Оценка на клиентот:
DEN 472.64

Износ
Залиха

Чекор во шик стил Со Колекцијата Патување Самара Потпетици Отворени Пети Чизми. Оваа прекрасна чизма со отворен прст со патент е стилизирана со асиметрични ремени, потпетица од стилето и длабоко отворен шлиц, совршена за гламурозна облека.Карактеристики и Придобивкиасиметрични ременидлабоко отворена лизгачка потпетица патентна кожа обложена влошкасинтетички НАДВОРЕШЕН ѓон ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Чизми. Чизми До Глуждот. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Беж. Подигање. Бути. Прерамка. Поштенски. Висина На Петицата : 4. Тип На Пета : Стилето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Cootsенски модни чизми за глуждот Чунки со висока потпетица дами дами цврста боја кожа цвет цвет украсена патент наклон на пета

DEN 1.67

Дами цврста боја кожа површина цвет украсена патент наклон на наклон мода кратки женски чизми и чизми : �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.