• Ново
Пјтеваве New И Зима Нова Корејска Мода Кадифен Торбичка Со Едно Рамо Вкрстено Тело

Пјтеваве New И Зима Нова Корејска Мода Кадифен Торбичка Со Едно Рамо Вкрстено Тело

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Umn И Зима 2022 Нова корејска Мода Кадифен Торба Со Едно Рамо Вкрстено Тело Карактеристики : Издржлив, убав и удобен материјал за крпа секојдневен стил со едноставен цврст изглед,свеж и елегантен, убав изглед, убавина.Лесно за ВАШИОТ КОМПЈУТЕР, списание, таблет, чадор, телефон, само земете ја торбата за да одите на шопинг или да патувате, има малку мирис од новата торба нормално, ќе се распрсне низ воздухот.Забелешка : 1.Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Опис : • Пол : Жени/Девојче• Материјал : кадифен• тип На Стил : чанта за рамо• Затворен начин : Патент• Стил : Мода,тренд, колеџ• дизајн на Шема : Почва• применливи сцени : слободно време, банкет, спорт, патување, бизнис• Големина : 23см(Л)х7см(В)х15см(Ч)/9.06(Л)х2, 76(В)х5, 91(Ч)"• должина на ременот за Рамо : 12см/4.72" 100% Висок Квалитет и сосема нов. Погоден фу ставање мали нешта. Потребен уред кога излегувате. Добар подарок за вашето семејство и пријатели. Издржлив и сѐ оди заедно.

Карактеристики

Производи во категоријата

кеусн модна шарена торба со прашка со усб полнење торба за градите ранец деловно слободно време мултифункционално патување торба

DEN 0.67

Шарени Прашка Торба Мода СО USB Полнење Градите Торба Ранец Бизнис Слободно Време Мулти Функционални Пат

Картичка За Жени Мобилен Телефон Мало Рамо Вкрстено Тело Гласник Слотови Паричник Со Кредитна Мини Чанта Чанта Гласник Кеси

DEN 255.84

●Надграден Телефонски Џеб со Верзија ● севоедно вкрстена телефонска торба продолжена димензија на др�

Мала Чанта За Вкрстено Тело Со Широк Ремен За Гитара, Дебела Ременска Камера За Вкрстена Торба За Тело Кожна Чанта За Рамо За

DEN 1.67

Големина : 20*14*8cm Weight : 400g Material : cowhide Color : црна / сина / сива / кафеава содржина на пакетот : 1pcs пакет1 Нашат

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.