• Ново
Дами Туника Со Долги Ракави Врвови Со Долги Ракави Топ Велигденски Мажи Големина Јајца Ракави Кратки Среќни И Жени Велигденски Принт Плус Лабава Женска Блуза

Дами Туника Со Долги Ракави Врвови Со Долги Ракави Топ Велигденски Мажи Големина Јајца Ракави Кратки Среќни И Жени Велигденски

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Материјал : Млечни парчиња изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Пол : Женски Стил : Дневно/Секојдневно/должина на Ракавот на Плажа : Деколте Со Долги Ракави : V-Врат што добивате : 1 X Блузенота : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Декорација : Ремен специјален ракав/дизајн на Спојкилуета : Тип На Шема : Цврст целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како стилот се појавува за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Сезона : Пролет/Aut Женски Памучни Кошули Чипка Кошула Тинејџерски Маица Жени Кратки Ракави Тренингот Блузи За Жени Женски Линг Ракав Маици Големина на Табелата : . Големина : XS Биста : 80cm/31.50" Рамо : 37cm/14.57" Должина : 59cm/23.23"Големина : S Биста : 88cm/34.65" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 63cm/24.80"Големина : M Биста : 94cm/37.01" Рамо : 43cm/16.93" Должина : 69cm/27.17"големина : l биста : 100cm/39.37" рамо : 46cm/18.11" должина : 71cm/27.95"големина : xl биста : 104cm/40.94" рамо : 48cm/18.90" должина : 72cm/28.35"големина : xxl биста : 110cm/43.31" рамо : 51cm/20.08" должина : 75cm/29.53"Големина : xxxl биста : 118cm/46.46" рамо : 53cm/20.87" должина : 76cm/29.92"големина : xxxxl биста : 124cm/48.82" Рамо : 56cm/22.05" должина : 79cm/31.10" специјален ракав/сплис дизајн ЖЕНСКИ КОШУЛИ за ТРЧАЊЕ краток ракав долг ракав маица облечени кошули постари жени женска кошула И блуза дами сомотска туника. Должина на ракавот : Деколте Со Долги Ракави : В - Врат Женски Надуени Рамо Врвни Дами Ситни Маици Врвови Канцеларија Кошула Со Долги Ракави над Врвната Женска Мала Женска Кошула. Што Добивате : 1 Х Блуза Дами Маици Женска Термална Кошула V Вратот Блузи Жени Девојки Нејасни Цврсти Маици. Тип На Шема : Цврста Кошула За Вежбање Со Долги Ракави Дама Блузи Жени Летна Преголема Маица Женски Кошули Женски Маици Големина Медиум. Силуета : Фит Пилешка Кошула Женска Големина Блузи Дами Копче Блуза Јога Одговара На Женски Долги Ракави Туники.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Слатки Цветни Врвови За Печатење Слатки Удобни Маици Кошули Со Кратки Ракави Маици Со Квадратен Врат Облечена Секојдневна

DEN 2.33

13 " quessize Q : За Точно Мерење На Големината, Ве Молиме Проверете Ја Вистинската Табела Со Големини На Фотог�

Предна Прошетка Женска Маица Маица Со Долги Ракави Маица Против Вратот Маица Празнична Лабава Туника Блуза Ладно Рамо Пуловер

DEN 1.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Срце Печатени Блузи, Жени Обична Маица, Маица �

маици wofeydo За Жени, Летен Секојдневен Ракав На Екипажот Кратки Женски Врвови Маица Вратоврска Боја Маица Женска Блуза, Кошули

DEN 0.67

24 " Должина : 73cm / 28 Пол : Женски Повод : Дневно, Мода ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарач

Долги Кошули Технолошка Кошула Женска Еднобојна Копче V-Вратот Каузални Врвови Со Долги Ракави Блуза Лабава Маица Рејв Врв

DEN 331.04

①Стилот и модата ве прават попривлечнижени Полиестерски Маици Кошули За Вежбање Со 2 Ракави Жени Женск�

Гуреуи Чиста Ракав Ракав Копчето До Кошула За Жени Плисирани Чипка До V - Вратот Возбуда Блузи Гроздобер Y2K Улична Облека

DEN 182.24

Оваа кошула со ревер е изработена од висококвалитетен полиестер и спандекс материјал за удобно чувство

Предна прошетка Дами Лето Блузи Краток Ракав Маица Екипажот Вратот Маица Работа Боемски Туника Блуза Шарени Пуловер Виолетова

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Врвови Во Риги, Женска Секојдневна Маица, М

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.