• Ново
24-КОШУЛА; ДАМИ КРАТОК РАКАВ ПОЛИ ПЕРФОРМАНСИ ПОЛО

24-КОШУЛА; ДАМИ КРАТОК РАКАВ ПОЛИ ПЕРФОРМАНСИ ПОЛО

Оценка на клиентот:
DEN 335.84

Износ
Залиха

Изведбата на женската серија 24-7 поло има удобна мека плетена јака со функција без навивање со засилен јарем на вратот на полумесечина. Конструиран е со технологија ЗА отстранување НА ВЛАГА TRU-DRI која е антимикробна и нема карактеристики на пилула, нема пречка. Вклучува и држач за микрофон/очила за сонце на дното на плочата со 2 копчиња, ракави со шипки за поголем опсег на движења, тезги со двојно пенкало/молив на ракавот и странични процепи на шевовите со продолжена должина на грбот за да се зголеми подвижноста и да се задржи кошулата напикана. ТРУ-СПЕЦИФИКАЦИЈА 24-7 КОШУЛА; ДАМИ КРАТОК РАКАВ 100% ПОЛИ ПЕРФОРМАНСИ ПОЛО.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Слатки Цветни Врвови За Печатење Слатки Удобни Маици Кошули Со Кратки Ракави Маици Со Квадратен Врат Облечена Секојдневна

DEN 2.33

13 " quessize Q : За Точно Мерење На Големината, Ве Молиме Проверете Ја Вистинската Табела Со Големини На Фотог�

дрпгунли Лето Блузи хирт Оф Рамо Топ В Вратот Блуза Еднобојна Топ Краток Ракав Маица Топ Женски Блузи Маица Жени Полиестер СПАНДЕ

DEN 271.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Строгени Кошули Со Кратки Ракави За Жени Шема Печатење Графички Маици Блузи Секојдневни Плус Големина Основни Врвови пуловер

DEN 271.84

Кошули со кратки Ракави За Жени Шаблони За Печатење Графички Маици Блузи Секојдневни Плус Големина Осн�

Жените Памук Лен Маица Блузи Повик Лабава Велигден Одговара Печатење Маици Краток Ракав Плус Големина Копче Туника Блузи

DEN 1.33

Жените Памук Лен Маица Блузи Повик Лабава Одговара Печатење Маици Краток Ракав Плус Големина Копче Тун�

Глонме Дами Маица Краток Ракав Лето Блузи Неправилни Полите Маица Работа Повик Туника Блуза Мека Екипажот Вратот Пуловер Црна

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Печатени Врвови, Женска Секојдне�

Предна Прошетка Женска Маица Маица Со Долги Ракави Маица Против Вратот Маица Празнична Лабава Туника Блуза Ладно Рамо Пуловер

DEN 1.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Срце Печатени Блузи, Жени Обична Маица, Маица �

Гуреуи Чиста Ракав Ракав Копчето До Кошула За Жени Плисирани Чипка До V - Вратот Возбуда Блузи Гроздобер Y2K Улична Облека

DEN 182.24

Оваа кошула со ревер е изработена од висококвалитетен полиестер и спандекс материјал за удобно чувство

Облечени Врвови За Жени Се Вклопуваат Во Женското Рамо Летно Секојдневно Печатење Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Дами

DEN 255.84

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 биста : 95см / 37.40" Должина : 65см / 25.59" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА Б

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.