• Ново
Женски Летни Секојдневни Цврсти Лабави Пуловер Кошули На Екипажот Кратки Ракави Туника Блуза Со Џебови Маици Жена

Женски Летни Секојдневни Цврсти Лабави Пуловер Кошули На Екипажот Кратки Ракави Туника Блуза Со Џебови Маици Жена

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Големина шема : . Големина : S Биста : 97cm/38.19" ракав : 27cm/10.63" Должина : 86cm/33.86"Големина : M Биста : 101cm/39.76" Ракав : 28cm/11.02" Должина : 87cm/34.25"Големина : L Биста : 105cm/41.34" Ракав : 29cm/11.42" Должина : 88см/34.65"големина : xl биста : 111см/43.70" ракав : 30см/11.81" Должина : 89см/35.04"големина : xxl Биста : 121см/47.64" Ракав : 31см/12.20" Должина : 90см/35.43" ● прилики Погоден За секојдневен изглед И Сите прилики Особено За канцеларија, Забави,одмор,клубови и состаноци. ●Стил € Ова Е Краток Блузи Да Се Направи Ќе Се Излади. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Летни Денови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дами Краток Ракав Круг Вратот Врвот Денот На Вљубените Печати Пуловер Секојдневен Маица Кошули Жени Обичните Жени Компресија

DEN 351.84

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Кисиволоменс Блузи Обични Букви Печатење Маици Со Кратки Ракави Преголеми Летни Кошули Со Кружен Врат Блуза Блузи Клиренс Под

DEN 79.84

Женски Мачка Писмо Печатење Краток Ракав Кошула Обичните Блузи Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата С�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.