• Ново
Модни Жени Секојдневен Цврст Вез В-Вратот Кратки Ракави Маици Блуза Блузи Л

Модни Жени Секојдневен Цврст Вез В-Вратот Кратки Ракави Маици Блуза Блузи Л

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Модни Жени Обични Цврсти Везови В-Вратот Кратки Ракави Маици Блуза Блузи. Оваа Модна ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекс-Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Врат. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 17см/6.69" Должина : 62см/24.41" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 98см/38.58" Рамо : 40.5 см/15.94" Ракав : 18СМ/7.09" ДОЛЖИНА : 63СМ/24.80" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102см/40.16" рамо : 41см/16.14" ракав : 19см/7.48" ДОЛЖИНА : 64СМ/25.20" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 106см/41.73" рамо : 41,5 См/16,34" РАКАВ : 20см/7,87" должина : 65см/25,59" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 110см/43,31" рамо : 42СМ/16,54" ракав : 21см/8,27" должина : 66см/25,98" " материјал " : 97% полиестер,3% Спандекс. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. "Карактеристики" : Модни Жени Секојдневен Цврст Вез В-Вратот Кратки Ракави Маици Блуза Блузи. "ШАРМАНТНО НАСЕКАДЕ : " Совршени женски врвови за забава,секојдневна, плажа, клуб, дневна и летна облека. "СИТЕ НАТПРЕВАР : " Одлично е да се комбинираат со слаби фармерки, хеланки,шорцеви или слаби фармерки. "НЕГА НА ОБЛЕКА : " Препорачано миење раце. машина за перење. наредени сува. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате. женски врвови; женски врвови облечени секојдневно; плус големина блузи за жени; блузи за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ниуер Жените Плус Големина Лабава Пуловер Маица Дами Широка Туника Основни Маици Раглан Ракав Дневно Носат Кратки Удобни Блуза

DEN 317.92

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави

Лхк Женски Кошули Кошули Со Кратки Ракави За Жени На Дозвола Женска Мода Удобна Лежерна Врвна Блуза Со Кратки Ракави Со Кратки

DEN 207.84

Женска Мода Удобно Секојдневно ВВратот Краток Ракав Печати Врвот Блуза Карактеристики : 1 Изработено од

Коезне Европско И Американско Женско Копче Кардиган Со Долги Ракави Удобни Кратки Плетени Врвни Женски врвови летни фустани

DEN 3.33

Европско и Американско женско копче кардиганска култура со долги ракави удобен 100 краток плетен врв...

Зрбивб Гроздобер Улична Облека Мажи Маици Блузи Машки Летни Обични V Вратот Долг Ракав 3d Печатење Маица Блуза Блузи Маица

DEN 431.84

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 101см / 39.76" Рамо : 45.5 см / 17.91" Ракав : 58см / 22.83" Должина : 74с

Маици Wefuesd За Жени Жени Секојдневна Плус Големина Кошула Со Цветен Принт Лабава Блуза Врвови Со Кратки Ракави Женска Мода

DEN 367.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Пајл Жените Полка Точка Туника Маица Доење Кошула Обичен Дом Нега Врвот Цветни Печатени Aut Мајчинство Врвови Бременост Облека

DEN 2.67

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Мајчинство Блузи, Жени Против Вратот Блуза, Жени Еднобојни Маици Маици �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.