• Ново
Глонме Дами Краток Ракав Боемска Маица Модна Работа Маица Бохо Одмор Маица Туника Блуза

Глонме Дами Краток Ракав Боемска Маица Модна Работа Маица Бохо Одмор Маица Туника Блуза

Оценка на клиентот:
DEN 287.36

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Печатени Врвови, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Цветен Принт, Печатење На Глуварче Боја : Црна, Темносина, Портокалова, Сива, Зелена, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandexneckline : V Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Спандекс, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Сончоглед графички маици кошули, смешни цвет печатење кошула, лето повик кратки ракави графички маици за жени 3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Печатење Глуварче, Женска Летна Маичка Блуза, Женски Обични Врвови За Туника4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Лето Краток Ракав Против Вратот Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Одмор Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Слатки Цветни Врвови За Печатење Слатки Удобни Маици Кошули Со Кратки Ракави Маици Со Квадратен Врат Облечена Секојдневна

DEN 2.33

13 " quessize Q : За Точно Мерење На Големината, Ве Молиме Проверете Ја Вистинската Табела Со Големини На Фотог�

Paille Жените Екипажот Вратот Основни Маица Секојдневен Работа Маица Апстракт Печатење Празник Туника Блуза Пуловер Стил-B 3XL

DEN 0.33

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер

маици wofeydo За Жени, Летен Секојдневен Ракав На Екипажот Кратки Женски Врвови Маица Вратоврска Боја Маица Женска Блуза, Кошули

DEN 0.67

24 " Должина : 73cm / 28 Пол : Женски Повод : Дневно, Мода ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарач

Симпатична Маици За Жени V Вратот Кошули Жените Љубов Печати Подароци Ден Краток Појавување Блуза Ракав Блузи За Парови Мажи

DEN 175.84

Забелешка : Поради Кариран Краток Ракав Жени Пари Печати Облека Жени Жени Против Кошули Вратот Тенок Ра�

Строгени Кошули Со Кратки Ракави За Жени Шема Печатење Графички Маици Блузи Секојдневни Плус Големина Основни Врвови пуловер

DEN 271.84

Кошули со кратки Ракави За Жени Шаблони За Печатење Графички Маици Блузи Секојдневни Плус Големина Осн�

Жените Памук Лен Маица Блузи Повик Лабава Велигден Одговара Печатење Маици Краток Ракав Плус Големина Копче Туника Блузи

DEN 1.33

Жените Памук Лен Маица Блузи Повик Лабава Одговара Печатење Маици Краток Ракав Плус Големина Копче Тун�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.