• Ново
Јуелијанкси Женски Моден Костим За Капење Во Боја На Бикини Со Дијамантски Ремени И Додатоци За Метални Синџири

Јуелијанкси Женски Моден Костим За Капење Во Боја На Бикини Со Дијамантски Ремени И Додатоци За Метални Синџири

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Големина : С Биста : 81-86см/31,89-33,86" Половината : 56-61см/22,05-24,02" Колк : 86-91см/33,86-35,83" Големина : М Биста : 86-91см/33,86" Половината : 61-66см/24,02-25,98" Колк : 91-97см/35,83-38,19" големина : л биста : 91-97см/35,83-38,19" половината : 66-71см/25,98-27,95" колк : 96-102см/37,80-40,16" женски секси костим за капење во боја на бикини со дијамантски ремени и додатоци за метални ланцикарактеристики : ретро костим за капење две парчиња за жени. Овој костим за пливање изработен од 82% Најлон и 18% Спандекс. Тоа е висок растеглив костим за капење, супер мек сет за бикини. Овој костим за капење ве држи под контрола за дополнителен ефект на слабеење.Ова има одличен квалитет и разумно .Овој костим за капење е симпатичен. Супер мек и удобен за овие женски костими за капење.Дефинитивно еден од најдобрите костими за капење што некогаш сте ги купиле.Изненадувачки костим за капење за секоја жена и девојка во лето, костим за капење кој им ласка на сите.Овој комплет танкини нема да изложува премногу, додека ви овозможува да уживате во летото. Врвот може да обезбеди соодветна поддршка, а деталите за јазолот на полите додаваат шик атмосфера. Појавување на дното нудат умерена покриеност.Изработени од мека истегнување брзо сушење ткаенина. про кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење.Отстранливиот градник за полнење ,нуди голема поддршка и ја подобрува вашата форма, ве зближува.Моден дизајн на бели украси, со поместен градник.Плус големина црните костими за капење за жени доаѓаат со врвни танкини и шорцеви за момчиња. Лак на градите, притисни нагоре поместен градник, отсечени назад.Материјал : Најлон, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 190gpackage големина : 15x15x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Waist Hip S81-86cm/31.89-33.86"56-61cm/22.05-24.02"86-91cm/33.86-35.83"M86-91cm/33.86-35.83"61-66cm/24.02-25.98"91-97cm/35.83-38.19"L91-97cm/35.83-38.19"66-71cm/25.98-27.95"96-102cm/37.80-40.16"Size : SBust : 81-86cm/31.89-33.86"Waist : 56-61cm/22.05-24.02"Hip : 86-91cm/33.86-35.83"Size : MBust : 86-91cm/33.86-35.83"Waist : 61-66cm/24.02-25.98"Hip : 91-97cm/35.83-38.19"Size : LBust : 91-97cm/35.83-38.19"Waist : 66-71cm/25.98-27.95"Hip : 96-102cm/37.80-40.16" Секси И елегантна модна интеграција, целокупниот дизајн на сечење облека нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон. Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. Повод : Пливање, тропски одмор, забава На Плажа, Крстарење, забава во базен, термални извори и сл.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Сплит Костими За Капење Цветни Печатени Костими За Капење Мрежести Здолништа Боксер Плажа Бикини Костими За Капење Костим

DEN 3.33

Сезона : Лето, Пролет : Женски Повод : Тип На Шема : стил на печатење : Секојдневен, должина На Ракавот : Без

Фесфес Плус Големина Костим за Капење за жени Печатење Панталони Чувајте Бикини Склекови Рампа Костими За Капење Костими За

DEN 271.84

Плус Големина Костим за Капење за жени Панталони За Печатење Чувајте Бикини Подлога За Склекови Костим�

Женски Костими За Капење Бикини Комплети Бандо Завој Бикини Сет Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Два Костим

DEN 2.33

Точка специфики Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Ник�

Женски Бикини Костим За Капење Женски Чипка Вратот Виси Костим За Капење Во Собата Двојно Половината Јаже Бикини Печатење Костим

DEN 479.84

Големина : С Под Биста : 66см / 25,98" Половината : 66см / 25,98" Колк : 74см / 29,13" Должина На Дното : 19см / 7,48" Големина :

Женски Ретро Бохо Бикини Со Висок Струк Комплет Со Подлога За Градник Без Челик Брзо Сушење Еднократно Носење Цветни Бикини

DEN 0.33

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Јиселк Женски Летен Паун Костим За Капење Со Завиткано Здолниште Склекови Бикини Тропска Контрола На Стомакот Монокини Моден

DEN 3.00

Не се намалува и деформира значително во миењето.Нашите производи се многу добра вредност за парите, це�

Флер Де Лис Марди Грас Женски Два Костими За Капење Ремен За Вратот Халтер Бикини Сет Трендовски В Костими За Капење На Вратот

DEN 2.67

Флер Де Лис Марди Грас Женски Дводелен Костим За Капење Ремен За Вратот Халтер Бикини Сет Трендовски V К�

Ројалов Жените Секси Леопард Печатење Бикини Сет Притисни Нагоре Капење Костими За Капење Висок половината Костим за Капење

DEN 319.84

Жените Секси Леопард Печатење Бикини Сет Притисни Нагоре Капење Костими За Капење Висок половината Кос

Женски Две Капчиња Чипка Висок Струк V Вратот Бикини Сет Костим за Капење плус Големина Сончоглед Костим За Капење Блузи За

DEN 1.67

Спецификациипол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Должина На Полиестерс�

Скринч Бикини Жени Пресврт Високи Половини Бикини Притисни Нагоре Два Костими За Капење Гроздобер Костим За Капење Два Ретро

DEN 319.84

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Обл

Костим За капење Женски Женски Мрежести Принтови Бикини Со Среден Струк Притисни Нагоре Два Костими За Капење Гроздобер Костим

DEN 1.00

84% Полиестер,16% Спандекс, Повлечете Го Затворањето, Машинско Перење кошули за пливање за мажи црни еднод�

КОСТИМ ЗА Капење OAVQHLG3B За Жени Бикини Костими За Капење Секси Жени Завој За Печатење Бикини Дводелни Костими За Капење Костим

DEN 319.84

скромни костими за капење за жени монокини костими за капење за жени жолт костим за капење костим за кап

Ајомет Женска Облека За Плажа Завој Костим За Капење Двослоен Костим За Капење Поставен Бикини Бендо Женски Костуми за Пливање

DEN 3.33

Женски Секси Облека За Плажа Завој Костим За Капење Дводелен Комплет Костим За Капење Поставен Бикини Б

Цврст Сјаен Секси Без Грб Три Костими За Капење Женски Бикини Комплет Со Здолниште Костими За Капење Облека За Плажа Костим

DEN 3.33

Име на одделот : Women Fit : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина Број На модел : Jx

Женски Костими За Капење Во Бикини Костими За Капење Со Едно Рамо Два Бикини Со Среден Пораст Костим За Капење Со Високи Нозе

DEN 319.84

Тип На Ставка : Дводелни Костими За Капење Материјал : 82% Најлон, 18% Спандекс Симпатична бикини врвот : бен

Бикини Комплет За Жени Две Бикини Со Висок Струк Костими За Капење Костим За Капење Женски Ретро Облека За Плажа Бикини Сет

DEN 1.67

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 6882см / 26,732,2" Половина

Костим За капење Женски Европски И Американски Нов Костим За Капење Патент Мода Тенок Тело Бикини Женски Костим За Капење Костими

DEN 1.67

Пол : Жени Сезона : Лето Повод : Дневно, базен, Море Материјал : Најлон Декорација : Никој Должина На Облека

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.