• Ново
Бикини Комплет За Жени Две Бикини Со Висок Струк Костими За Капење Костим За Капење Женски Ретро Облека За Плажа Бикини Сет

Бикини Комплет За Жени Две Бикини Со Висок Струк Костими За Капење Костим За Капење Женски Ретро Облека За Плажа Бикини Сет

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 68-82см/26,7-32,2" Половината : 68-74см/26,7-29,1" т колк : 86-102см/33,8-40,1" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 72-86см/28,3-33,8" половината : 72-80см/28,3-31,5" колк : 90-106см/35,4-41,7" големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 биста : 76-90см/29,9-35,4" Половината : 76-84см/29,9-33,0" колк : 94-112см/37,0-44.1" големина : XL сад големина : 10 Велика Британија Големина : 14 еу големина : 40 биста : 80-94cm/31.5-37.0" половината : 80-88cm/31.5-34.6" колк : 98-116cm/38.5-45.6" ЖЕНИТЕ ВИСОК половината БИКИНИ Костими За Капење костим за Капење женски ретро плажа бикини во собата ве молиме проверете ја големината табела ПРЕД НАРАЧКАТА. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Полиестерска Декорација : Полиестер Со Подлога : Да Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1 Комплет Костими За Капење(Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Дизајнот На големината : Овој Женски Дводелен Костим За Капење Цветни Комплети За Бикини Има Длабок V Дизајн На Вратот и Возбуда, Со Високото Дно на Половината. За Стилот На Чашата : Со Отстранливи Меки Чаши. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Повод : Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец, Крстарење. Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цврст Сјаен Секси Без Грб Три Костими За Капење Женски Бикини Комплет Со Здолниште Костими За Капење Облека За Плажа Костим

DEN 3.33

Име на одделот : Women Fit : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина Број На модел : Jx

Флер Де Лис Марди Грас Женски Два Костими За Капење Ремен За Вратот Халтер Бикини Сет Трендовски В Костими За Капење На Вратот

DEN 2.67

Флер Де Лис Марди Грас Женски Дводелен Костим За Капење Ремен За Вратот Халтер Бикини Сет Трендовски V К�

Ројалов Женски Секси Сплит Костим За Капење Бикини Со Едно Рамо Печатење Мали Свежи костими за Капење женски костими за капење

DEN 319.84

Женски Секси Сплит Костим За Капење Бикини Со Едно Рамо Печатете Мал Свеж КОСТИМ ЗА Капење ЗАБЕЛЕШКА : в�

Манжетна Женска Летна Мода Секси мермер-Печатење Прилагодете Ги Ремените За Рамо Половината Превези Јазол Полите Бикини Три

DEN 3.33

Женски Моден Секси мермерен принт Прилагодете Ги Ремените За Рамо Превезите На Половината Бикини Со Ја�

костим за капење жени Жени Склекови Два Бикини Костими За Капење Обложени Костими За Капење Гроздобер Костим За Капење Високо

DEN 1.00

Ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот водич за мерење на големината Совршен з

Женски Две Капчиња Чипка Висок Струк V Вратот Бикини Сет Костим за Капење плус Големина Сончоглед Костим За Капење Блузи За

DEN 1.67

Спецификациипол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Должина На Полиестерс�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.