• Ново
Лесни улични чизми од Франконија

Лесни улични чизми од Франконија

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Франконија по лесен уличен бут -подигање има детални детали и украси на ленти за глуждот и украси што се во тренд. Дизајнирано на блок -потпетица од надворешната страна што е и лесна и флексибилна. Целосна должина во патент и густ за лесно вклучување/исклучување. 2,25 инчи блок -потпетица. Лесна надворешна плоча. Модерна украс со прицврстување. Наредена блок -потпетица. Подготвена влошка. Целосна должина во патент со џуџе за лесно вклучување/исклучување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лајсихоп момчиња девојчиња спорт со нокти Фудбалски патики за жени кои се тренираат, кои тренираат атлетски чевли за дишење

DEN 2.00

Опис : Пол : Унисекс, млади, возрасни, Kidsstyle : фудбалски клипови, фудбалски чевли, обука за обука, фудбалски

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.