• Ново
Марвел Хоки-Хоки Лак Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Марвел Хоки-Хоки Лак Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Овој Тренд Меѓународен Марвел Хоки - Хоки Лак Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Марвел Хоки - Хоки Лак Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Карактеристики

Производи во категоријата

Уставот На Соединетите Американски Држави Големина На Џеб Устав Слика Статуа На Слободата Лице Историски Постер Стојат или Висат

DEN 3.00

Уставот На Соединетите Американски Држави Џеб Големина Устав Слика Статуа На Слободата Лице Историски

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.