• Ново
DesignArt 'Античка грчка детали за скулптура со традиционално врамен уметнички принт на суви цвеќиња

DesignArt 'Античка грчка детали за скулптура со традиционално врамен уметнички принт на суви цвеќиња

Оценка на клиентот:
DEN 665.12

Износ
Залиха

Оваа исклучителна гроздобер детали за грчка скулптура со суви цвеќиња врамени wallидни уметности се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно . Нашите печатење на ликовни уметности giclee платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : розова. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизајнрт „Облачно зајдисонце преку широко отворен океан хоризонт“ наутички и крајбрежен врамен платно wallид уметност печатење

DEN 911.84

Ова исклучително облачно широко отворено зајдисонце над океанот хоризонт, врамено платно уметност, нос

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.