• Ново
Хинваи Жени Јога Без Обрач Трчање Вкрстени ремени Долна Облека Спортски Градник Со Влошки На Дозвола Розова 8

Хинваи Жени Јога Без Обрач Трчање Вкрстени ремени Долна Облека Спортски Градник Со Влошки На Дозвола Розова 8

Оценка на клиентот:
DEN 271.84

Износ
Залиха

Жени Јога Без Обрач Трчање Вкрстени ремени Долна Облека Спортски Градник Со Влошки Карактеристики : чувајте го грбот сув : стилскиот дизајн на отворениот грб може да ги покаже линиите на грбот, така што изгледате особено шармантно и секси додека го одржувате ладно и суво и подалеку од жестока непријатност. Удобен за носење : спортскиот градник со висок истегнување е многу мек и удобен, има добра функција за дишење и отстранување на пот. Прилагодливиот дизајн на затворање го прави градникот многу лесен за ставање и полетување без стискање на градите. Инструкции за перење : 1.измијте на температура на водата под 30 °C. извадете ја подлогата и измијте ја рачно пред миење. 2. Градникот не треба да се натопува долго време. 3. Немојте да се миете со други бои. 4. По повторното перење, нормално е бојата малку да избледи. Преглед : име На Ткаенина : најлон главен состав на ткаенина : Најлонска Содржина на главните состојки на ткаенината : 90 (%) Стил : елек Стил Рампа : Поместена Соодветна сезона : пролет, aut, зима, лето ниво На Квалитет : прва класа дали инвентар : да тип на ремен за Рамо : Неподвижен тип на чаша за мувла за рамо : средна чаша за мувла дали има челичен прстен : без челичен прстен без разлика дали е беспрекорен : без опсег на Грешки : 1-3см Големина : С, М, л, xl s костум За : 65b-75a/30b-34a m костум за : 75a-80a/34a-36a l костум за : 80a-85a/36a-38a Xl костум За : 85a-90b/36c-40b што добивате : 1x градник има 2-3% разлика според рачното мерење. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 67-73см/26.38 "-28.74" Должина : 30см/11.81 " Чаша : 65Б-75А/30Б-34А . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 74-77см/29.13" -30.31 "Должина : 31см/12.20" Чаша : 75А-80А/34А-36А . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 78-82см/30.71 "-32.28" Должина : 32см/12.60 " Чаша : 80А-85А/36А-38А . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 83-88cm/32.68 "-34.65" Должина : 33cm/12.99 " Чаша : 85 A-90 B/36 C-40 B Плус Големина Дами Градници Дозвола. Летен Преголем Клиренс Женски Градници. Спортски Стил Женски Градник Дозвола. Беспрекорни, лесно обложени влошки за скромност и невидливо обликување под облеката. Карактеристики : ткаенина за изведба што ја отстранува Влагата за да ви помогне да бидете ладни и суви; ремен дизајн со отворен грб/tela assorbente y resistente que ayuda mantenerte fresca y seca; diseno consescote y tiras en la parte задниот дел.

Карактеристики

Производи во категоријата

Zpanxa Градници За Жени V-Вратот Завиткани Градите Секси Чипка Прашка Крст Убавина Назад Навој Спортски Елек Женски Градници

DEN 479.84

Zpanxa Градници За Жени VВратот Завиткани Градите Секси Чипка Прашка Крстот Убавина Назад Навој Спортски Е

Женски Спортски Градници Еднобојно Обликување И Грб Убавина Долна Облека Градник Со Голема Големина Секојдневен Елек Од Тантела

DEN 2.33

Големина : Биста Со Една Големина : 6888см / 26,7734,65" Тежина : 80135кг Гаќи За Жени е изработена од убава квалитет

Оцивиеср Женски Доказ Градник Со Големи Гради И Убав Грб Може Да Се Прилагоди За Носење Надвор Од Јога Вежба Градник Врвови

DEN 2.00

вклучува : 1 компјутер комбинезони табела : Големина : И Спуштете ја Бистата : 6575см / 25,5929,53" Чаша : 70А 70Б 70С 7

Бејвел Крос Бек Спортски Градници Обложени Со Прерамки Крстот Исечени Градници За Јога Тренингот Фитнес Ниско Влијание Розова

DEN 2.33

Спецификации : Спортски Тип : Фитнес Карактеристика : Тип На Затворање Што Дише : Пуловерматеријал : Најл�

Оактри Жени Дишење Мрежа Спортски Градници Шокпроизводство Поместена Атлетски Трчање Градник Солидна Беспрекорна Фитнес Спорт

DEN 3.00

Функција : Материјал : Спандекс, Најлон Стил На Градник : Беспрекорен,Поместен Форма На Чаша : Целосна Ча�

Секојдневните Градници За Жени Притискаат Нагоре Без Спортови Под Жица За Доделени Гради Беспрекорна Жица Долна Облека Во Основен

DEN 90.56

Ywdj Вовед во Производ на YWDJ има свој развој на облека и исто така соработува со повеќе развивачи на облек�

Зеуар Спортски Градници За Жени Женски Јога Трчање Градник Елек Спортски Градник Без Челичен Прстен Спортска Долна Облека

DEN 0.33

големина шема : Големина : С Под Биста : 6773см / 26,38"28,74" Одговара : 65Б / 70А / 70Б / 70С / 75А Големина : М Под Биста : 7

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.