• Ново
Едноставно Маргаритка 16 16 Виножито Флип Апостолки Геометриска Перница За Печатење, Зелена

Едноставно Маргаритка 16 16 Виножито Флип Апостолки Геометриска Перница За Печатење, Зелена

Оценка на клиентот:
DEN 272.00

Износ
Залиха

Украсете го и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил, Од Едноставно Маргаритка. Едноставно Дејзи 16" х 16 "Виножито Флип Апостолки Геометриска Перница За Печатење : 16" х 16 " перница за печатење. Материјал : полиестер. Украсете и персонализирајте го вашиот дом. Совршен за секоја соба со различни бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.